Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Volkswagen JETTA vs Ford FOCUS

Torrado

Kayıtlı Üye

Bu iki araç arasında kalmış olsanız tercihiniz hangisi olurdu ?
Malzeme-İşçilik Kalitesini-Donanımı-Ses Yalıtımını-Konforu göz önünde bulundurmayı unutmayın :cool:

Beyaz ve bi-xeonunlu olursa ve full ise tercihim Jetta olur...

Kesinlikle jetta hiç sevmem ford u zaten :) ama sunroof sart :D:D

Biri sedan bi araba,diğeri ise hatch back..benim tercihim Focus tan yana...

su fordların arkasını cok sevıyorum
gozume cok hos gelıyo
ford olabilir

yanlız kıyaslanan arabaların klasmanları aynı değil :D sedan ford olsa yada jetta değilde golf olsa iyi :D

ford güzel jetta uzunluktan kaybediyo terciğim hb lerden yana

her ikisi de beğendiğim araçlardan. Focusu 2001 - 2004 yıllarında çok sık kullandım çokda uzun yol gittim. Hatta 2003te Ankara Antalya yolu kardan kapanmış durumda sadece otobüsler yollarda iken mecbur bende focus ile o yollardan geçtim, nerdeyse hiç asfalt görmeden Antalya Çubuk Belinden Ankaraya kadar 8 saate geldim. Yazın Konya merkezde resmen milimetrelerle ansızın yola çıkan anadolun benzin deposuna teğet geçtim. Bunların çoğu focusun çok iyi durumda olan yol tutuşu sayesinde atlatılmıştır. Bana focusun kötü olduğunu kimse anlatamaz. Jettayı anlatmaya gerek bile yok, markanın özelliklerini taşıyor.

Bu aralar ekonomi için araç satışım gerçekleşecek olursa gidipte başka marka bişeye bakmam, 2003 civarı bi focus beni çokda memnun edecektir fiyatı da güzeldir konforuda.

Geri
Üst Alt