Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Volkswagen JETTA vs Ford FOCUS

sizleri bilemem ama ben kullandığım hiç bir forddan mort falan olmadım, bence hakareti hakedecek bi araba değil, bu benim düşüncem.

Focus hem sedan hem hb modelini taşıdığı için HB modelini koydum resim olarak siz sedan olarak kıyaslanıyınız :)

sizleri bilemem ama ben kullandığım hiç bir forddan mort falan olmadım, bence hakareti hakedecek bi araba değil, bu benim düşüncem.

+1985
Alırsın ford olursun lord. 97 - 2007 arası fiesta flairı sorunsuz kullanmış olarak söylüyorum.

2'sini de almazdım ya..
ama illa biriyse Focus..TSI 170hp olursa düşünmeden Jetta.. :)

5 yıl boyunca 2001 model focus ghia kullandım sunroof uda vardı. Çok memnunduk ancak yeni kasa focus u eski kasa kadar sevemedim. Uzun yolda yeni kasa focus insanın kafasını şişrecek kadar çok ses alıyor. Kesinlikle jetta alırdım.

5 yıl boyunca 2001 model focus ghia kullandım sunroof uda vardı. Çok memnunduk ancak yeni kasa focus u eski kasa kadar sevemedim. Uzun yolda yeni kasa focus insanın kafasını şişrecek kadar çok ses alıyor. Kesinlikle jetta alırdım.

burası doğru valla :) bende onu sevmemiştim. gerçi leonda ondan aşağı kalır bir araç değil :D

herkes fanatıklık yapıp jetta demıs kac kısı jetta kullandı acaba bıraz tarafsız olun yıgıdı oldurun ama hakkını yemeyın jetta vw nın dıger aracları gıbı tutulmadı bu karsılaştırmada focus derım jetta focus ayarında bır arac bıle degıl

mehmet abi höh yani :)
focusun satışlarının yüksek olmasının en büyük sebebi 1,6 8v jetta parasına 1,6 dizelini vermesidir :)

ford markasını severim. her zaman içinde vw grubu harici ikinci tercihimdir. evet yiğidi öldür hakkını yeme yaparsak focus çok güzel araba. ama eksikleride var. :)

mehmet abi höh yani :)
focusun satışlarının yüksek olmasının en büyük sebebi 1,6 8v jetta parasına 1,6 dizelini vermesidir :)

jettayı kullanmıs bırı olarak 2004 toledom ıle bıle degısmem focus jettadan daha basarılı bır arac

Geri
Üst Alt