Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI Eksoz

Yiğit planların hakkında ipucu veriyosun sanırım:confused:

planımı gerçekleştirdim zaten Serhat abim 2 hafta oldu.. :)

Vanayı begendın sen ,begencegını soylemıstım ;):)

Yavuz bu konuda mutlu mu bilmiyorum çünkü bi defa switch bi defa da cut out'u değiştirdi sonradan..ama söylemiştim ona bi sorun olursa gece gündüz kar kış ararım kabul mu diye kendi kaşındı.. :D :D
stock egzosta 2sn.'de dönebilmek güzel tabii beğenmez miyim Can'ım.. :)

o sistem beni korkutuyor uzun yolda istediğim zaman kapanmasa vay halime tüm otoban ayağa kalkar benimkinden bi dodge kamyon kadar ses çıkar sanırım :) yada magırus minibüs puhaha

o sistem beni korkutuyor uzun yolda istediğim zaman kapanmasa vay halime tüm otoban ayağa kalkar benimkinden bi dodge kamyon kadar ses çıkar sanırım :) yada magırus minibüs puhaha

keyifli ve pratik bi olay Serhat abim..
tam gazda özellikle.. :)

yıgıt yazılım yenılendımı DP flan yaptıktan sonra cunku basıncı buyuk ıhtımal azcık daha artmıstır

o seninkinin sesi abicim bende minibüs kornası eşliğinde aragazıyla vites geçişleriyle Gebze-Harem olur sanırım....puhaha

estağf. Serhat abim.. :) :)

yıgıt yazılım yenılendımı DP flan yaptıktan sonra cunku basıncı buyuk ıhtımal azcık daha artmıstır

evet özellikle peak 0.1-0.15 kadar arttı..
sonrasında bi defa gittim Barbaros abiye ama vardığımda pek vaktim kalmamıştı elektrik için gitmiştim zaten Halil abiye..yakın zamanda gidip Barbaros abiyi en az 1 saat kitlemeyi düşünüyorum ölçümlerle vs.. :)
gerçi basınç artışı klima açıkkenle çok yakın..basıncı düşürmekten çok farklı bişiler yapılabilirse ona niyetliyim Can'ım..

overboost flan olmuyosa sorun yok,atesleme hatası flan vermıyo dımı araba suan?

Geri
Üst Alt