Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI Eksoz

batunun aracta komple SS vardı mukemmel bır tok sesı vardı

peki bu downpipe yaptırsak araca 147 hp olduğunu farzedelim yaptırdıktan sonra basıncı arttırıp bir de güncellesek ne olur sonuç ?

şuan continues'un ve peak'in kaç Ethem. ??
bu arada downpipe'a niyetin olursa haberim olsun sana bi yeri önerebilirim..

basınç saati var mı arabanda ki bi kaç ay önce gördüm arabanı Barbaros abide dikkatimi çekmedi..
hiç merak etmedin mi arabam ne kadar basınçla yürüyo vs. diye sormadın hiç.. :)

downpipe'tan sonra basınç bi miktar artıyo..
peak 0.1bar civarı..normal şartlarda klima açıkken bu artış oluyo zaten..

peak: atıyorum 6.vites 2500rpm'de tam gaz verdiğin zaman gördüğün kısa süreli en yüksek basınç..
continues: aynı senaryoda peak gördükten sonra sürekli olarak üretilen basınç..

basınç saati yok :) doğru açıklama için sağol yiğit valla hiç bilmiyorum ne kadar basınçla yürüdüğünü

ne demek..bi saat alsan fena olmaz ama Ethem.. :)
downpipe konusunda dediğim gibi yardımcı olurum..

gece olunca kablolar ısınıyo :) Batu kardeşimiz aracından supersprıntleri söküp yerine iskenderde düz boru yaptırdı çok başarılı bi sesi var maşallah kükrüyo ama en sağlıklı cevabı kendisi verecektir:eek:key:

gece olunca kablolar ısınıyo :) Batu kardeşimiz aracından supersprıntleri söküp yerine iskenderde düz boru yaptırdı çok başarılı bi sesi var maşallah kükrüyo ama en sağlıklı cevabı kendisi verecektir:eek:key:

Abi omere de sordun batu bu aralar surekli bizim sokakta ama aracinin sesi cok kotu ne bu dedim
Aynen ss leri soktu iskender yapti dedi
Ss hali tam idealdi dip gazda cok hos bi sesi vardi
Su anki bildigin araba rolantideyken bizim evin icinde ugulduyo ve bildigin taka gibi blop blop blop ses gelio
Ey batu ey duy sesimi yazik ettin ss lere

Abi omere de sordun batu bu aralar surekli bizim sokakta ama aracinin sesi cok kotu ne bu dedim
Aynen ss leri soktu iskender yapti dedi
Ss hali tam idealdi dip gazda cok hos bi sesi vardi
Su anki bildigin araba rolantideyken bizim evin icinde ugulduyo ve bildigin taka gibi blop blop blop ses gelio
Ey batu ey duy sesimi yazik ettin ss lere

SS lerde duruyo biraz hevesi geçsin tekrar takar :eek:key: evet dururken baya ses yapıyo e bide patlamaları var bana güzel macera gibi geldi ama supersprint tabiki bambaşka bunu ona da söyledim ama Batu sağlamcı takar SSleri gene canı isterse:eek:key:

Geri
Üst Alt