Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI Eksoz

Sadece yazılımla 160hp olması biraz zor :)

hem yazılım hemde egsozu yaptıran biri oldu mu? yakıt ve performans ikilisindeki değişimi canlı canlı yaşayan varsa yorumları bilmek isterim.

yazılımı yaptırdım eksoz da son susturucu var ama 51'lik orj. borusu var yakıt konusunda farklı tabi ki ama tam detaylı olarak incelemedim perfonmans iyi ama tam istediğim gibi değil 170 180 hp alan birisi var nasıl oluyor anlamadım öyle olduğunu söylüyor :confused:

örnek : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-seat-leon-1-4-tsi-beyaz-29311774/detay

yazılımı yaptırdım eksoz da son susturucu var ama 51'lik orj. borusu var yakıt konusunda farklı tabi ki ama tam detaylı olarak incelemedim perfonmans iyi ama tam istediğim gibi değil 170 180 hp alan birisi var nasıl oluyor anlamadım öyle olduğunu söylüyor :confused:

örnek : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-seat-leon-1-4-tsi-beyaz-29311774/detay
Bu işlerde dynoda yüksek çıkartan vs. bir sürü insan var.
Üstündeki Turbo ile 170 180hp'ler çok iddialı değerler. Bana göre imkansız. 1.4 TSI'dan custom yazılım düz boru ve geçirgenliği daha yüksek bir filtre ile alınacak değer 160hp civarı olur.

Bu işlerde dynoda yüksek çıkartan vs. bir sürü insan var.
Üstündeki Turbo ile 170 180hp'ler çok iddialı değerler. Bana göre imkansız. 1.4 TSI'dan custom yazılım düz boru ve geçirgenliği daha yüksek bir filtre ile alınacak değer 160hp civarı olur.

aynen katılıyorum 170 - 180 hp çok iyi değerler telefon açtım sordum dyno'ya çıkmadığını söyledi 170 hp lik golfle bi kaç arabayla daha denediğini söyledi . entarasan :confused: herkes farklı değer alıyor anlamadım :rolleyes:

aynen katılıyorum 170 - 180 hp çok iyi değerler telefon açtım sordum dyno'ya çıkmadığını söyledi 170 hp lik golfle bi kaç arabayla daha denediğini söyledi . entarasan :confused: herkes farklı değer alıyor anlamadım :rolleyes:

118bg dyno cıktılı 1.6 16V leonumla otomatik bora V5 150hp yi 200 e kadar boy boy gecıyodum bu demek degıldırkı arabam 150bg :) o ılandakı arkadas ıcın mantıksız b karsılastırma olmus bu :)

bu konuya batu veya omercan bir youm yazsin. cunku batunun aracinda hem yazilim hem de komple egzoz var ve sesi muhtesem :)

Ethem bildiğim kadarıyla kat.tan sonra 48 devam ediyo uca kadar..

çok az kaldı Faruk abim..farklı planlarım var.. :) :)

Yiğit bi fırsat bulsam bu hafta, yazdıralım diyorum ama dur bakalım, pek fırsat bulacak gibi değilim. Bayramda Mersin'e gidecem, gitmeden yaptırtmak ve denemek istiyorum kısmetse.

:) ne gibi planlar yiğit paylaşsana :D 48 derken 51'lik değilde 48'lik mi ortaborusu orj.

kat.tan sonra aracın altına indikten sonra hep 48 diye biliyorum ama içerden dışardan ölçüm farkı da olabilir tabii.. :)

Yiğit bi fırsat bulsam bu hafta, yazdıralım diyorum ama dur bakalım, pek fırsat bulacak gibi değilim. Bayramda Mersin'e gidecem, gitmeden yaptırtmak ve denemek istiyorum kısmetse.

tamamdır abim haberleşiriz zaten.. :)

Geri
Üst Alt