Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI Eksoz

hayır hiç bişi yok Can'ım.. :)
ama zenginleştirmek gerekebilir belki bilmiyorum..EGT biraz yükseldi sanki..
nerden anladın dersen gösterge vs. yok biliyosun ama öncesine göre daha sıcak artık sanki EGT hissedilir derece..
nasıl anlıyorum peki elimle.. :D :D :D :D

Yiğit ben şu vana olayını hiç sevmedim ses nerdeyse benim için itici ötesi olmuş, aracın tüm karizması siliniyor o sesle; vana kapalı haldeki ses gayet güzel ama. Son değerlerin ne oldu çok merak ediyorum, bu akşam sanırım eve gidecem akşama müsait olursan bi kahve içelim buluşma olursa zaten oraya gelirim.

Faruk abim araç yürürken çıkardığı sesle kalkarken falan çıkardığı ses arasında alaka yok.. :)
velakin çok gürültülü orası doğru..

Gürültülü ama maksat yürümekse gerisi biraz teferuat oluyo istediğinde bas düğmeye sessizz sedasız ooh miss...

Gürültülü ama maksat yürümekse gerisi biraz teferuat oluyo istediğinde bas düğmeye sessizz sedasız ooh miss...

aynen Serhat abim..
peak vururken tüm gövdeye masaj yapma özelliği ve AVM otoparklarında küfür yemek de yanında geliyo standart olarak.. :D :D

aynen Serhat abim..
peak vururken tüm gövdeye masaj yapma özelliği ve AVM otoparklarında küfür yemek de yanında geliyo standart olarak.. :D :D

işte otoparkta sigaraya ceza keseceklerine buna kesmeleri lazımpuhahapuhaha

Geri
Üst Alt