Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Standart Leon Ampulu Yerine Onereceginiz Ampuller..

007

Kayıtlı Üye
Kisa ve uzun ampullerimi osram ya da phillips ile degistirmek istiyorum..xenon degiller bildiginiz uzere..tavsiye edebileceginiz cok parlak ve beyaz isik veren bir model var mi?

phillips hiç kullanmadım. ama osramlar gerçekten iyi. çok çeşit ampulleri var. çok fazla beyaza kaçmayın. beyazlattıkça aydınlatma zayıflıyor.

phillips hiç kullanmadım. ama osramlar gerçekten iyi. çok çeşit ampulleri var. çok fazla beyaza kaçmayın. beyazlattıkça aydınlatma zayıflıyor.

Anladin saol Mehmet..night visionlar vardi bir ara..onlara bakarim..

yanlış anlamayın meraktan soruyorum.xenon neden düşünmüyosunuz ki direk?

http://img190.imageshack.us/g/1406062242.jpg/
fotolar 2006senesine aittir.hala varmı bu Philips DiamondVision lar bilmiyorum ama farlar aynı xenon gibi duruyodu dışardan bakılınca,sisler onun kdr güzel olmuyodu...görüş mesafesi ise bırakın xenonu sarılardan bile kötüydü...

Kaan abim mercek far olmadan xenon'a hayır ama sonuçta beyaz ya da mavi tonlarında daha güçlü bi tonu olucak ona neden evet..

:)

beyler 2010 leona xenon oluyomu sıkıntı çıkarıyo falan diye dudum eğer taktıran warsa hangi marka taktırayım bide bnm arabada dönüşe duyarlı sis war farlara zenon takınca sislerede phillips takabiliyomuyum

Kaan abim mercek far olmadan xenon'a hayır ama sonuçta beyaz ya da mavi tonlarında daha güçlü bi tonu olucak ona neden evet..

:)
Yok xenon kadar olmasi imkansiz..zaten o kadar rahatsiz ederse kac para vermis olursam olayim eskilerini takarim..emin ol:) Osram night breaker plus varmis..%10 beyaz isik ama normale gore %90 fazla aydinlatma..onu dusunuyorum..

Geri
Üst Alt