Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Standart Leon Ampulu Yerine Onereceginiz Ampuller..

Aracımda kısa ve uzunlarda OSRAM Night Breaker kullanıyorum. Ne sarı ne beyaz. İkisinin arası bi rengi var. Tanesini 25TL'ye almıştım sanırım.
Tavsiye ederim.

Aracımda kısa ve uzunlarda OSRAM Night Breaker kullanıyorum. Ne sarı ne beyaz. İkisinin arası bi rengi var. Tanesini 25TL'ye almıştım sanırım.
Tavsiye ederim.

Ayberk simdi onlarin night breaker plusi cikmis..ondan alicam. yagmurda cok iyi aydinlatiyormus..

Bi de bişey sorucam, leonların sis farlarının tipi ne H3 mu? bu philipslerden takmayı düşünüyorumda:eek:key:

arkadaşlar canbus xenonlarla iligili bir konu açtım edu kiylenmesi falan yaşanmıyor teknik kısımda konu bakabilirsiniz bilginize

Ayberk simdi onlarin night breaker plusi cikmis..ondan alicam. yagmurda cok iyi aydinlatiyormus..

babacan bence sen topla kendini(belkide vardır alım gücün ama almak istemiyosun bilmiorum) ve önce mercek farlarını al,sonrada tak kısalara 8k mTec,çak uzunlara herhangi bi ampul ve 10numara bin önünüde gör.bu ampul işleri falan 3-5yıl önceydi be abicim artk şahinlerde bile xenon var.he suda var belki herkezde şekil amaçlı var fakat bizim farlarımızda öncelikle önümüzü görmek için var.ampul vs hikaye abi boşuna 100lira para verme.tak kral gibi mercek farlarını mtec slim balans xenon getirtiyim sana 175tl ye(230 240civarı satılıyo bildiğim kadarıyla her yerde) olayı bitir.saygılar....

abi bir oncesi we sonrasi foto cekermisin zahmet olmassa ? benimde aklima soktun simdi :) bende senin gibi dusunuyorum merceksiz xenon takmam diyorum bunlarda sari sari 80 lerden kalma dedeler gibi geziyorum :) fotolari bekliyorum abicim hayirli olsun simdiden

Geri
Üst Alt