Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Standart Leon Ampulu Yerine Onereceginiz Ampuller..

abi bir oncesi we sonrasi foto cekermisin zahmet olmassa ? benimde aklima soktun simdi :) bende senin gibi dusunuyorum merceksiz xenon takmam diyorum bunlarda sari sari 80 lerden kalma dedeler gibi geziyorum :) fotolari bekliyorum abicim hayirli olsun simdiden
Once servise sorucam ellerinde varsa onlardan alip serviste taktiricam. Sonradan su alma derdiyle ugrasmak istemiyorum. Bizim ampullerin tipi ne olarak geciyor? H7'mi?Bu arada night breaker plus bircok forumda cok ovguyle bahsedilmis. Bulabilirsem takicam resmini koyarim. Kisalarin cifti 50 lira sanirim. Sari ile beyaz arasi bir rengi varmis. Xenon cakmasi gibi durmasin istiyordum bu ideal olacak sanirim..

abi bir oncesi we sonrasi foto cekermisin zahmet olmassa ? benimde aklima soktun simdi :) bende senin gibi dusunuyorum merceksiz xenon takmam diyorum bunlarda sari sari 80 lerden kalma dedeler gibi geziyorum :) fotolari bekliyorum abicim hayirli olsun simdiden

cenk sen bilirsin ibiza'ların sisleri H3' mü?

orjinal ampülün neyse ondan al abicim. diğerleri eninde sonunda çabuk bozulacak aynı verimi vermicek falan.

Once servise sorucam ellerinde varsa onlardan alip serviste taktiricam. Sonradan su alma derdiyle ugrasmak istemiyorum. Bizim ampullerin tipi ne olarak geciyor? H7'mi?Bu arada night breaker plus bircok forumda cok ovguyle bahsedilmis. Bulabilirsem takicam resmini koyarim. Kisalarin cifti 50 lira sanirim. Sari ile beyaz arasi bir rengi varmis. Xenon cakmasi gibi durmasin istiyordum bu ideal olacak sanirim..

walla abi leon alali 2 ay oldu cok bilgim yok bu araba hakkinda ama ben sahibinden de 25 liraya buldum ciftini tek 17 tl simdi alirsak uzun kisa sis hepsine almak gerek 75 iyi bence ama once tek bi takim alip kisalarda mi denesek diye dusunmuyo degilim cunku ben zamaninda m tec in ampullerini kullaniyordum sislerimde ibizada zirt pirt patliodu cukurlarda en son cinnete geldim xenon taktirdim sislerede :)

Geri
Üst Alt