Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

[sport auto]:Renault Clio RS Cup vs Seat Ibiza Cupra R

Konu adını görünce şaşırdım, Ibiza Cupra R'mı çıktı diye..
Ki kıyaslamada ben Ibiza'nın yüzüne bakmam. Bi kere görsel olarak çirkin bi araba zaten. Turbo arabayla atmosferik arabanın 5. vites esneklik verilerini kıyaslamayı ne zaman bırakıcak bakalım insanlar..

Hangisi 8.000 devirde daha uzun süre gider kıyaslaması yapalım bir de. Daha anlamlı benim gözümde.
Ha evet, araba Turbo'ysa vites küçültmeden basar gidersin. Atmosferik araba sürücülerine vites küçültme özürlü muamelesi yapılıp kıyaslama yapmanın ne anlamı var :D
Kızdım bak puhaha

renaultta sahip olmak isteyeceğim tek spor araba maxi meganedır bir defa binme fırsatım olmuştu bayaa heyacanlanmış'yım (yer tırmanma şampiyonası bozhane antreman etabıydı)

ben ulkemiz sartlarinda ibiza cuprayi tercih ederdim (sadece vergiden oturu); ancak avrupa sartlarinda kesinlikle clio Rs alirdim..

clio Rs i alir kilo eksiltme yoluna basvururdum.. baska hic bir sye gerek yok..

Geri
Üst Alt