Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

[sport auto]:Renault Clio RS Cup vs Seat Ibiza Cupra R

basta seat ın önce olmasının sebebi düşük motor hacimli olması sanırım aralarında cc farkı var ama değerlere bakılırsa cupra alınası bir araba

Cupranın arkasında kapı gıbı VW var da o yuzden alınır:) Ayrıca Tr sartlarında 2.0 vergısı vermektensen 1.4 vergısıyle aynı degerlerde b arabaya bınmek cok daha mantıklı

Pist şartlarında RS çok farklı bi araba, cupra, polo gti vs bunlar sevdiğimiz arabalar, ancak RS'in ne kadar stabil olduğunu tahmin bile edemezsiniz.. :)
Can Kurtbil'e sorabilirsiniz, o bilir :D

Renault en sevmediğim arabalardan biri bedava verseler alır aynı dk. satarım:D

Cıhan ıyı b rs e bınmenı onerırım baska da bsey demıyorum,safkan performans arabası:)

RS ile sana bi tur attırayım, inerken bu kaç paraydı diye sorarsın :)
Tecrübeyle sabit :)

Cıhan ıyı b rs e bınmenı onerırım baska da bsey demıyorum,safkan performans arabası:)

Doğrudur da benim Renaulta kanım ısınmadı hiç brodwayler falan öldürüyor beni çoğu acemi sürücüde zaten, korna yapmaya bile korkuyorum yanından geçerken, hızlı bi şekilde çaktırmadan geçiorum, korna yapınca panik yapıp üstüme süren olmuştu:D

Doğrudur da benim Renaulta kanım ısınmadı hiç brodwayler falan öldürüyor beni çoğu acemi sürücüde zaten, korna yapmaya bile korkuyorum yanından geçerken, hızlı bi şekilde çaktırmadan geçiorum, korna yapınca panik yapıp üstüme süren olmuştu:D

RS'e ilk bindiğimde broadwayi yapan reno bu reno mu demiştim :)

her arabanın iyi bir modeli vardır ama geneline bakmak lazım değilmi?:) Renault kaportası falan çok zayıf yol tutuşuda öyle, kuzenin sıfır megana bindim kendini güvende hissettiren, kontrolün sende olduğunu hissettiren araçlardan değil. Ama toros 10 numara dağda bayırda:) Cüniyt abinin toprak yollardaki cayyyık sesleri hala kulaklarımdapuhaha

broadway kapıda 100 sene dursun bişe olmaz valla çok sağlam araba:)

Geri
Üst Alt