Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

skoda octavia vrs facelift - alfa romeo guilietta quadrifoglio verde

sen bu tip cevaplar verdiğin zamanda farklı duygular beslemiyorum alp:cool:

AHahahaa

Yalanmı Furkan Alfa bu.. :D Nalet edebilceklerin bir alfada:

1. Yakıt tüketimi
2. 2.el değer kaybetme oranı
3. Arıza çıkarma potansiyeli

Jeremynin de dediği gibi alfalar güzel arabadır......çok kısa bir süreliğine..:D

Sen İngiltere'deyken Top Gear ekibiyle aynı evde tek kale maç falan mı yaptın Alp :D

AHahahaa

Yalanmı Furkan Alfa bu.. :D Nalet edebilceklerin bir alfada:

1. Yakıt tüketimi
2. 2.el değer kaybetme oranı
3. Arıza çıkarma potansiyeli

Jeremynin de dediği gibi alfalar güzel arabadır......çok kısa bir süreliğine..:D
4. maddeyi göremedim yazmayı unutmuşsun onuda ben söyliyim 2 tane alfaya sahip olmuş biri olarak her ne kadar diğer araçlar daha az yaksada daha az değer kaybetselerde ve daha az az arıza çıkarma potansiyelleri olsada hepsinde bir alfa romeo aramak:)

4. maddeyi göremedim yazmayı unutmuşsun onuda ben söyliyim 2 tane alfaya sahip olmuş biri olarak her ne kadar diğer araçlar daha az yaksada daha az değer kaybetselerde ve daha az az arıza çıkarma potansiyelleri olsada hepsinde bir alfa romeo aramak:)

Bu durum alfalarla ilgili değil daha çok senle ilgili bi durum yawrupuhahapuhahapuhahapuhaha

Geri
Üst Alt