Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

skoda octavia vrs facelift - alfa romeo guilietta quadrifoglio verde

Arkadaşlar burda fikirlerini belirten kişiler "at gözlüğü" takımış olmuyor,bu fikir benim fikrim katılırsın yada katılmazsın,hitaba dikkat etmek gerekir biraz.
 
Arkadaşlar burda fikirlerini belirten kişiler "at gözlüğü" takımış olmuyor,bu fikir benim fikrim katılırsın yada katılmazsın,hitaba dikkat etmek gerekir biraz.

yanlıs anlamıssın abı,ordakı at gozlugu takmak ınsanlarıın fıkırlerını belırtmede degıl,arabaları a segmentı b segmentı dıyıp yanyana koymak anlamında denmıs,senın benım belırledıgımız bsey deıl yanı,at gozlugunu takanlar karsılastırmaları segment ıcıne sıgdıran mercıler oluyor burda:)
bakıldıgında Vrs e hothatch demek bana da cok sacma gelıyor.b S3 le yanyana konuldugu zaman ıkısı de aynı sıfatı mı hakedıyor yada R32 ıle yada b typeR ıle ? at gozlugu bu arabayı su segment dıyen kısıler ıcın kullanılıyor burda
 
Ağırlık ve güç oranına rağmen VRS çok başarılı benimde tercihim o olurdu ama görsel olarak Alfa yapabileceğinin en iyisini yapmış.... Ama Ayberk in başka birr konuda dediği gibi çirkin ördek yavrusu da olsa binilir çok güzel bi araç VRS..... performans ve farklılıkta bi tarzdır...
 
skoda bana hitap etmiyor giulietta
 
sadece tasarımla yada sadece iyi bir motorla araba iyi arba olmaz. kullanışlılık olsun konfor olsun kalite olsun bunların hepsi bir birleşimdir. jülyet i canlı görmedim hiç ancak fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile bir bravonun azcık alfa isimlisi başka bişi değil. octavia daki kullanışlılığın kalitenin yanına bile yaklaşamaz. yok arabanın ruhu yok bilmem neyi yok bunlar boş bahaneler :)
 
Jülyetin içine bakmıştım ben de, bolca sert plastik vardı, paneller pürüzsüz bir şekilde birbirinin üzerine oturmuyordu, ama kırmızı deri koltukları dadınyan yenmiyordu, e malum italyan :)
 
octavıa 18.T kullanıcısı olarakk tabii ki tereddütsüz vrs derimm
 
alfa gerçekten tasarımda güzel örnekler çıkaryor. ancak veriler üzerinden konuşmak gerekirse buna birazda kullanış eklenirse skoda 1 adımla öne geçer ; tercihim bu yöndedir. mevcut motor yapısıda yanımızda kalsın:)
 
Geri
Üst Alt