Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Ibiza Cupra v Renaultsport Clio 200 v Abarth 500 (Test)

Cupra'nın dizaynı çok daha başarılı bence diğerlerinden.

Motor olarak da Clio daha iyi performans gösterir, 200hp, ama benim tercihim her türlü Ibiza olurdu.

Aytıca Clio'nun iç mekanı da oldukça kötü. Tabi olay piste çıkıp yarışmaksa o zaman Clio iki aracı da duman eder heralde :) Yol tutuş olarak da baya övülüyo Clio sport'lar.

Tesekkurler bu arada paylaşım için.

Cupra'nın dizaynı çok daha başarılı bence diğerlerinden.

Motor olarak da Clio daha iyi performans gösterir, 200hp, ama benim tercihim her türlü Ibiza olurdu.

Aytıca Clio'nun iç mekanı da oldukça kötü. Tabi olay piste çıkıp yarışmaksa o zaman Clio iki aracı da duman eder heralde :) Yol tutuş olarak da baya övülüyo Clio sport'lar.

Tesekkurler bu arada paylaşım için.

Ne Demek aynen benımde tercıhım ıbızadan yana

Eğer kendime özel pistim olsa Clioy tercih eder kendi tur zamanlarımı kırardım paso :D

ama günlük kullanımı işin içine soktuğunuz zaman İbiza derim :)

Eğer kendime özel pistim olsa Clioy tercih eder kendi tur zamanlarımı kırardım paso :D

ama günlük kullanımı işin içine soktuğunuz zaman İbiza derim :)

Walla bende ıbızayla kendı tur zamanlarıma bakardım aslında olsada yapsam fena olmaz walla=)=)

her guzelın kusuru vardır mesela clıonun motoru on numara ama ben her turlu ıbıza derım dızayn muthiş...

İnanın bu videoyu sadece cupranın sesini duymak için gunde 5-6 defa izliyorum aracıma özlemimi gideriyorum nerden baksan 50 60 defa izlemişimdir

bide burda cupranın on farına dikkat ettim bi-zenon deil gibi sanki standart far gibi

Geri
Üst Alt