Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Ibiza Cupra v Renaultsport Clio 200 v Abarth 500 (Test)

Valla maslak doğuş hiç inmiyo ben bildim bileli. Tam tok satıcılar. Sen iyi indirim almışsın

Bugun arabayı aldıgın bayideydim hocam, ordaki satış temsilcisi dedi evet benden aldı Cupra'yı Sefa bey diye :)

Kanka nasıl indirim yapmıyolar ya yuzde 3 indirim oranları war?? Sordugun içinde teskkur ederim:)

---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

hehehe ıbızanın sesı cok fena hakıkaten

bole bir ses olamaz yaa bu videodu 100 defa izlemişimdir heralde...
http://www.youtube.com/watch?v=_uDWWjTV_6E

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

=)

Yok ya adamla konustum da hiç indirim yapmadı ibiza 1.4 elegance için, nuh diyo peygamber demiyo. Ben de bi ortak nokta bulmaya çalıştım aklıma cupra alan bu arkadaş geldi, dedim kesin burdan vermiştir siparişi ve gerçekten de burdan vermiş. Konuyu açtım filan işte ortam ısınsın diye, adam da dedi evet Sefa bey benden aldı aracı chrono sarı filan dedi. Ayrıca 3 tane daha cupra ve 2 tane de FR siparişi verdim dedi.

Sonuç: yine indirim yapmadı 1.4 ibiza elegance'ta :D
beyaz olanmı ordaki???

Sole solim orjınalın sesıde fena sanki porche sesi gibi hele cupranınki kat kat fena harıka otesı

Aynen acaba blow off taksak nasıl bir ses olur :)

Geri
Üst Alt