Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Ibiza Cupra v Renaultsport Clio 200 v Abarth 500 (Test)

Fiat 500 cok tatlı olmus,Clıo sport ıse bu rengıyle ınanılmaz dıkkat cekıcı ayrıca performans olarakda etkıleyıcı tam alıp gazlayalım havasında zaten.Ibıza ıse ıstedıgın zaman cıkıp gazlıcagın,gezmeye cıktıgında az yakıcak,konfor yonunden sankı daha ıyı gorunen b araba benım gozumde.1.4 un verdıgı vergı avantajından dolayı heralde Ibızayı secerım,ama vergı gıbı b sorun olmadıgını dusuncek olursak turkıyede,Clıo performansı ve 2 lıtre 200bg atmosferıgın vercegı zewkle daha secılesı b araba

hhaha Melih araştırmacı gazeteci gibi olmuş bu biraz =)))

=)

Yok ya adamla konustum da hiç indirim yapmadı ibiza 1.4 elegance için, nuh diyo peygamber demiyo. Ben de bi ortak nokta bulmaya çalıştım aklıma cupra alan bu arkadaş geldi, dedim kesin burdan vermiştir siparişi ve gerçekten de burdan vermiş. Konuyu açtım filan işte ortam ısınsın diye, adam da dedi evet Sefa bey benden aldı aracı chrono sarı filan dedi. Ayrıca 3 tane daha cupra ve 2 tane de FR siparişi verdim dedi.

Sonuç: yine indirim yapmadı 1.4 ibiza elegance'ta :D

=)

Yok ya adamla konustum da hiç indirim yapmadı ibiza 1.4 elegance için, nuh diyo peygamber demiyo. Ben de bi ortak nokta bulmaya çalıştım aklıma cupra alan bu arkadaş geldi, dedim kesin burdan vermiştir siparişi ve gerçekten de burdan vermiş. Konuyu açtım filan işte ortam ısınsın diye, adam da dedi evet Sefa bey benden aldı aracı chrono sarı filan dedi. Ayrıca 3 tane daha cupra ve 2 tane de FR siparişi verdim dedi.

Sonuç: yine indirim yapmadı 1.4 ibiza elegance'ta :D

kendin için mi 1.4 elegance istiyosun ?

kendin için mi 1.4 elegance istiyosun ?

yok ya benim arabayı ben sürünce zaten 1.2cc olan motor 1.2TSI karakteristiği göstermeye başlıyo. Ayrıca jant spoiler filan derken elegance donanımından da daha fazla donanıma sahibim. Yani gerek yok 1.4 elegance'a :D

Hem teyzem için hem de bi arkadaş var Yusuf diye bizim Can'ın arkadaşı, onlar için sordum gitmişken ama liste fiyatı neyse oymuş...

yok ya benim arabayı ben sürünce zaten 1.2cc olan motor 1.2TSI karakteristiği göstermeye başlıyo. Ayrıca jant spoiler filan derken elegance donanımından da daha fazla donanıma sahibim. Yani gerek yok 1.4 elegance'a :D

Hem teyzem için hem de bi arkadaş var Yusuf diye bizim Can'ın arkadaşı, onlar için sordum gitmişken ama liste fiyatı neyse oymuş...

halbuki yılbaşından önce genelde indirim oranları yüksek olur.saçmalamışlar biraz

Aynen ben de onu söyledim, kota durumları filan ama yok zaten genel bi indirim yapılmış ve onun üstünde de kesinlikle daha fazla inemiyoruz dedi..

Geri
Üst Alt