Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Ibiza Cupra TDI

neyse bütün yazılanları okudum sona geldiğimde konu değişmiş fıstık gibi jantlara dönmüştü....

ama geriye dönük bir şey yazmak istiyorum..
mehmet aracın kasko değerinin 39 bin lira olduğunu yazmışsın..
ama burda atladığımız bir şey var
bu araç pert yani kasko yapılmıyor yani bunun kasko değeri malesef yok diye biliyorum ben..yanlış düzeltebilirsiniz..

yapılıyor abi. sıkıntı yok. bir şirket yapmazsa diğeri yapıyor. sıkıntı yok yani. kendimden biliyorum :D

Bildiğim kadarıyla da 1-2 sene gibi bir süre hasarlı şekilde yattı bu araba hurdada.

evt bayağı yattı bizim forumda bir konusu da vardı ama kimbilir nerde kazalı resimleri ile birlikte..

yapılıyor abi. sıkıntı yok. bir şirket yapmazsa diğeri yapıyor. sıkıntı yok yani. kendimden biliyorum :D

peki gerçek değeri üzerinden mi kaskoluyorlar.. 37 ye pazarlık yapıp 34 35 gibi alıp 39 dan kaskolatıp bilerek patlatırsak kar mı ediyoruz:confused:

evt bayağı yattı bizim forumda bir konusu da vardı ama kimbilir nerde kazalı resimleri ile birlikte..

peki gerçek değeri üzerinden mi kaskoluyorlar.. 37 ye pazarlık yapıp 34 35 gibi alıp 39 dan kaskolatıp bilerek patlatırsak kar mı ediyoruz:confused:

evet abi gerçek değeri üzerinden kaskoluyolar.

Abi yanlız şöyle bir şey var, araba pert olunca kasko hiç bir zaman kasko bedelini ödemiyor :D

Bu ülkemizde "taklacı" adı ile anılan meslek dalının işi Varol Abi puhaha

Abi yanlız şöyle bir şey var, araba pert olunca kasko hiç bir zaman kasko bedelini ödemiyor :D

kasko bedelini ödemiyor derken hiçmi ücret ödemiyor yoksa belli bir kısmını mı ödemiyor? mesela 35 bin tl kasko bedeli olan arabanın 30 bin tl sini falanmı ödüyor? anlamadım :confused::confused:

kasko bedelini ödemiyor derken hiçmi ücret ödemiyor yoksa belli bir kısmını mı ödemiyor? mesela 35 bin tl kasko bedeli olan arabanın 30 bin tl sini falanmı ödüyor? anlamadım :confused::confused:

Benim bildiğim, aracın aldığı her hasar ve pert kaydında, aracın kasko değeri azalıyo Abi.

anladım. allah göstermesin öyle bişeyi ama dünya hali olursa öyle bişey zarar etmiyim yeter. arabayı aldığım parayı versinler bana.

Geri
Üst Alt