Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Ibiza Cupra TDI

Yok tabii ki ödüyorda kasko bedelinin tamamının ödendiğini hiç görmedim. 39 luk Cupra için 30-32 falan önerirler muhtemelen. Sonrası sıkı pazarlığa bağlı :D

(çok yeni araçlar hariç tabii ki)

Yok tabii ki ödüyorda kasko bedelinin tamamının ödendiğini hiç görmedim. 39 luk Cupra için 30-32 falan önerirler muhtemelen. Sonrası sıkı pazarlığa bağlı :D

Geçenlerde bir arkadaş E46 M3'ünü kasıtsız şekilde pert ederek kaskodan para aldı ve yaklaşık 20.000TL kar etti :D

allah kimseye öyle bişey yaşatmasın. ama dünya hali olursa zarar etmesek yeter. şimdiye kadar hiçbir aracımda kar etmedimzaten :D

iyiymiş :) bizde her araçtan 7-8 bin zarar ediyoruz.:D
Eksper arabaya bakmadan önce bide arka ledli stopları ön mercekli xenonları vites topuzunu falan filan söküp ekstradan bi 6-7 bin TL daha kar etti de onu söylemedim Abi çok olur diye puhaha

Tabii kar etmekte mümküm. Mesela bizde arkadaşımın CLK'sını pert edicez. Kasko değeri 56.000TL piyasa değeri 38 falan ama arabada şanzıman problemi var. Baya masrafı var yani. Yani kasko 40-45 verse kardayız :D

Tabii kar etmekte mümküm. Mesela bizde arkadaşımın CLK'sını pert edicez. Kasko değeri 56.000TL piyasa değeri 38 falan ama arabada şanzıman problemi var. Baya masrafı var yani. Yani kasko 40-45 verse kardayız :D

Kasko piyasada ikinci el bedelini araştırarak ödemiyomu piyasa değeri 38falansa 40-45 zor Erhan bana öyle geliyo....

38 ort. yani 32-33'e de var 45-46'yada, işte sıkı pazarlık kısmı orada devreye giriyor :D Bir kaskocu arkadasım var o açıkları söyliyecek. Böyle bişey yapılması taraftarı deilim ama bana giren çıkan olmadığı için pek karışmıycam açıkçası :)

Geri
Üst Alt