Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Ibiza Cupra TDI

çok iddialı gördüm seni. arabanın son halini merak etmiyor değilim :rolleyes:

abi cok sukur var kendi capimizda bi iddia miz :)

uzun zamandir istedigim bir kac sey vardi; onlari da yaptirdim.. o yuzden su anda arac cok guzel ve iddali geliyor gozume :)

butun on izgaralar mat siyaaah boyandi (lip de dahil)
scirocco anteni takildi mat siyah
yan citalari govde rengine boyandi
offsetli sac jantlar takildi
cupra jantlari boyandi
siyah zeminli stop takildi
coilover takildi..
edit: bir de 20 mm lik spacer takildi arkaya

simdilik gelismeler bunlar. onumuzdeki ay maasi alinca var bir kac ekleme daha :)

resim varsa son halininpaylaşsana rıza. gerçekten merak ettim.

Rıza Merakta Bıraktın Bizi Nazar Değmesin Kardeşim Bu Arada....:eek:key:

resim varsa son halininpaylaşsana rıza. gerçekten merak ettim.
mehmet abim telefonla iki fotograf cektim aksam ama hic bir sey belli olmuyor; kismetse can ile beraber cekim yapacagiz; o zaman yayinlanacak zaten.. biraz bekletecegim sizleri..
harbıden rıza he resım koysana kardesım :)
korayim az sabir istiyorum.. bende inan su anda bile aracimi gormek istiyorum ama guzel fotograf yok..

tamam rıza. eminimki çok şık olmuştur. nede olsa zevkli adamsın :) beklemedeyiz.

valla benim icin baya şık oldu mehmet abi.. araca bakinca yuzumde olusan gulumsemeyi anlatamam :D

tahmin edebiliyorum rıza. aramızda kimse senin ibizana harcadığın kadar zaman ve emek harcamamıştır ibizasına. tabi birde can objektifin arkasında olunca eminim güzel kareler çıkacak ortaya.

tahmin edebiliyorum rıza. aramızda kimse senin ibizana harcadığın kadar zaman ve emek harcamamıştır ibizasına. tabi birde can objektifin arkasında olunca eminim güzel kareler çıkacak ortaya.

mehmet abi inan son 3-4 haftadir kafayi yedim; bir turlu islerim rast gitmedi.. baktigin zaman yaptirdiklarim ufak tefek seyler ama ivir zivir o kaddar cok seyle ugrastim ki anlatamam. nedense islerim pek rast gitmiyor son zamanlarda (sadece araba degil.. ); hep bi problem cozme modundayim.. ama yinede yilmadan usanmadan guzellestirmeye devam ediyorum ibizami..

Geri
Üst Alt