Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RZ ibiza TDI egzos sesi

Rıza emisyonlara uyum sağlanması için kullanılan bi valf..

bu arada Mehmet abi TSI'da da varmış o gün konuşulmuştu hatırlarsın.. :)

egr mi varmış tsi da? ilginç. bak yeni bişey öğrenmiş olduk. sağol yiğit.
bu arada rıza bu senin için
http://img704.imageshack.us/i/alexanderhzlanma.mp4/

mehmet abi masallahi var arcinin. tesekkur ederim bu arada, gece gece iyi geldi.
anti patinaji actigin zaman nasil oluyor kalkisin? cunku 40tan 80 e kadar sirf patinaj cekiyor.

---------- Post added at 00:09 ---------- Previous post was at 00:08 ----------

Rıza emisyonlara uyum sağlanması için kullanılan bi valf..

bu arada Mehmet abi TSI'da da varmış o gün konuşulmuştu hatırlarsın.. :)

saol yigit, tesekkurler.
peki nerede bulunuyor bu parca ve nasil iptal ediliyor? ayrica zararinin dokunabilecigi seyler var mi?

rıza benımkısı 1.4 benzınlı ama bende egr bozuktu arıza lambasını yakıyordu değiştirmeye kalksam yıne bozulcaktı araştırdım bu egr opel araclarında kronık sorunmuş benzinden kaynaklandığı için . ben benzinli olarak konuşuyorum az da olsa çekişlerim kuvvetlendi çünkü benzini direk dışarı veriyor .. yanlış hatırlamıyorsam emme manifoldun oraya kelepçe mi ne takarak iptal etmişlerdi .. bence iptal et bir sıkıntı yok ama sürekli arıza lamban yanabilir çünkü bende sürekli yanıyor bağışıklık kazandım artık :)

bilgi icin saol koray.
bende bir arastiriyim bakiyim o zaman. fakat soyle bir durum var o isik benim gozumu alir orada :D

Geri
Üst Alt