Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RZ ibiza TDI egzos sesi

saol yigit. etkileyici gercekten.

benimkisi de 1.4 e gore fazla ses cikartiyor ama.

fordun 1.4leri, renaultun 1.5 leri falan boyle degil. sadece bunun biraz daha tork a ihtiyaci var.

saol yigit. etkileyici gercekten.

benimkisi de 1.4 e gore fazla ses cikartiyor ama.

fordun 1.4leri, renaultun 1.5 leri falan boyle degil. sadece bunun biraz daha tork a ihtiyaci var.

ya bende ıstıorum ama egsoz bu tarz bı ses cıksın ıstemıyorum :S benım arkadasta c220 cdi var chıplı ıskender yapımız egsoz x5 le aynı sesı cıkarıyor vıdeodakı :D cok hosuma gıttı ama hacımden dolayı alamıyoruz o tarz bıse:(

bende kat iptali ve son susturucu iptali var. son susturucu yerine spor egzos taktım. videodaki x5 e çok benziyor benim ibizanın sesi.

seatın dizeller niye traktör gibi çalışıyor yaaa

sorun vw'de. 1.9 motorlarida boyle sesli calisiyor.
ama beni bu arabaya baglayan en buyuk etkenlerden biri de sesi. ben bayiliyorum :)

bende kat iptali ve son susturucu iptali var. son susturucu yerine spor egzos taktım. videodaki x5 e çok benziyor benim ibizanın sesi.

mehmet abi kat iptali zararli olmuyormu motor icin? genelde 2.2 ve uzeri motorlar icin tavsiye edildigini duymustum. ancak buyuk hacimli motorlarda kat iptalinin + lari - lerinden daha cok oluyormus. ama tabi kesin bir bilgiye sahip degilim.
bu arada senin aracin video su varmi hic? o kdar cok merak ediyorumki seninkini bir gun kalkip gelecegim oraya :D

her zaman beklerim rıza. ilk binen kişinin yorumu şu oluyor. bu araç ibiza değil :D fırsatını bulursam çeker koyarım video.

ah be mehmet abi firsatini bulsam gelecegim ama uymuyor hic. okul-is ikisi bir olunca zaman kalmiyor.

Geri
Üst Alt