Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RZ ibiza TDI egzos sesi

kardeşim sen nasıl istersen. ben buralardayım. fırsatını bulup kaçıp gelirsen her zaman misafir ederim.

insallah mehmet abi.
hatta yazin chiplettikten sonra arabadaki tum agirliklari (arka koltuklar, stepne, kapi icleri, teyp...) atip oyle gelirim, beraber drag falan yapariz :)

yok ama benimkisi silindirden kaybediyor :( 800 kilo yapsam bile 108 hp ve 250 tork ile yine yetisemem sana.. :D

insallah mehmet abi.
hatta yazin chiplettikten sonra arabadaki tum agirliklari (arka koltuklar, stepne, kapi icleri, teyp...) atip oyle gelirim, beraber drag falan yapariz :)

yok ama benimkisi silindirden kaybediyor :( 800 kilo yapsam bile 108 hp ve 250 tork ile yine yetisemem sana.. :D

düşünmen bile hata :D bu hafta sonu ankarada chip güncellemesini yapıyorum. önümüzdeki ayda intercoolerım takılıyor. tahmini 210 hp ve 450 tork olacak. stepneyi ben söktüm zaten ve ayrıca 15 hafif jantlarım var. :D

vallaha benimkisi de 1.9 olsa her turlu pesinden gelirdim abicim ama 1.4 ile oynamaya degmez.

haklisin tabi mehmet abi ama dedigin gibi maddi guc ve zaman lazim. bir de problemler ile ugrasmayi hayatta en son isteyecek 10 kisiden biri ben oldugum icin bu motor icin pek degisikliklere gitmek istemiyorum.
yani garip bir duygu benimkisi :) complicated

o zaman sana sadece yazılım,egr iptali ve hava filtresi yeter. 110 hp ve 270 nm ye yaklaşır sanırım.

Geri
Üst Alt