Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rcd 510

Burakcal

Kayıtlı Üye
Bugün itibariyle RCD 510 aldım.Montajını kendim yaptım.Tek zor kısımı teyp yuvası icinde bulunan sert plastigi kesmek oldu.kesilmez ise rcd 510 sıgmıyor.Bıcak ve testere ile bir saat uğrastım.bunun haricinde alacak arkadaslar Bosh marka RCD 510 alsınlar.Blaupunkt marka RCD 510 da açılşta sadece welcome to VW yazıyor.Ayrıca Bosch marka RCD 510 da geri görüş kamerası baglama soketi var ama blaupunkda yok.Geri vites kamerasını Ebayda €250 ya buldum ama onuda sonra takacagım.Aletin sag üst köşesinde ışık sensorü var.Işıgı algılayıp ona göre ekran parlaklıgını ayarlıyor.Ayrıca video interface baglanarak RCD 510 u IGO8 calıstırabilen bir navigasyon cihazına donüstürebiliyoruz.

hayırlı olsun güzel günlerde kullanınız; vw kullandığı double ile tıpatıp

güle güle kullanın vazgeçilmez bir cihaz doğru seçim yapmışsınız

cihazı sıfırmı aldınız?bide başlangıçtaki seat yazılı ekran nasıl yapılıyor?yazılımlamı?

cihaz ikinci el.Teyp hangi arabaya takıldıgını kendi algılıyor.

güle güle kullanın vazgeçilmez bir cihaz doğru seçim yapmışsınız

cok teşekkür ederim.Umarım caldırmam.Bu arada hırsız arabaya nasıl giriyor.Kapılar kilitlendigi zaman çift kilitleme yapıyor ve kapılar içeriden acılmıyor.cam kırsa bile kapıyı acamaz.Nasıl alıyorlar teypleri

güle güle kullan, bende kafaya taktım istanbula dönüşte araştıracağım alacağım bi tane bundan :)

keyifle kullanmanı dilerim. necvox ile karşılaştırma şansın oldu mu?

cok teşekkür ederim.Umarım caldırmam.Bu arada hırsız arabaya nasıl giriyor.Kapılar kilitlendigi zaman çift kilitleme yapıyor ve kapılar içeriden acılmıyor.cam kırsa bile kapıyı acamaz.Nasıl alıyorlar teypleri

camı kırdıgı zaman camdan girio kapıya gerek duymuo heralde :)

Geri
Üst Alt