Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rcd 510

aklima bir sey geldi ve konuda yorumlariniz bekliyorum.bilidigi gibi bu teypleri sadece 4 adet vidayi sokerek cikartabiliyoruz.elimde bir yapistirma macunu var.bu macun suruldukten 3 saat sonra tas gibi oluyor.bu macunu vidalarin ustune surersek bu vidalara tornavida giremiyecegi icin teyp sokulemeyecektir.ileride sokmek gerekirsede bu vidalarin icindeki macunu ince uclu matkap ile kaziyabiliriz.bu sizce hirsizi durdururmu

benim amcamın arabasına hırsız girmişti 98 model honda civic vardı teypte kızaklıydı amcam her akşam ruhsatla birlikte teyp in kafasını alır eve çıkardı hırsız girdiğinde arabada hiç bişe bulamadı die tüm gövdeyi tornavidayla delmiş birçok yeri bıçakla deler gibi delmiş:)yani anlayacağın hırsız alacaksa onu ön gövdeyi komple söker gene alır gider boş yere hırsızı kızdırıpta daha fazla zarar verdirtme aracına:):)

aklima bir sey geldi ve konuda yorumlariniz bekliyorum.bilidigi gibi bu teypleri sadece 4 adet vidayi sokerek cikartabiliyoruz.elimde bir yapistirma macunu var.bu macun suruldukten 3 saat sonra tas gibi oluyor.bu macunu vidalarin ustune surersek bu vidalara tornavida giremiyecegi icin teyp sokulemeyecektir.ileride sokmek gerekirsede bu vidalarin icindeki macunu ince uclu matkap ile kaziyabiliriz.bu sizce hirsizi durdururmu

Burak abi rcd510 yada diğer double dinlerden birisini taktıracaksan eğer bi otoparkla anlaş bence. Bahçeşehirde sitede oturduğum için bir sıkıntı olmuyor. Fakat bazen eski evime gidiyorum bahçelievlere orada arabayı evin önünde tutsam bile bir korku oluyor ve otoparka bırakıyorum genelde :)
Ya alarm taktırıp evinizin önünde tutacaksınız yada otoparka koyacaksınız başka çaresi yok.. Hırsız almak isterse alır.. Aslında kapılar içerden açılmadığı için bizim araçlardan biraz uzak duruyorlar ama nolur nolmaz yinede :)

Burak abi rcd510 yada diğer double dinlerden birisini taktıracaksan eğer bi otoparkla anlaş bence. Bahçeşehirde sitede oturduğum için bir sıkıntı olmuyor. Fakat bazen eski evime gidiyorum bahçelievlere orada arabayı evin önünde tutsam bile bir korku oluyor ve otoparka bırakıyorum genelde :)
Ya alarm taktırıp evinizin önünde tutacaksınız yada otoparka koyacaksınız başka çaresi yok.. Hırsız almak isterse alır.. Aslında kapılar içerden açılmadığı için bizim araçlardan biraz uzak duruyorlar ama nolur nolmaz yinede :)

diger vw grup araclarin kapilari kilitlendigi zaman iceriden aciliyormu.

süleyman abi ben taktırdım ya :) bi rağbet oluştu.. özelliklerde benim motorda :p :D yakın bir zamanda RCD510'u satabilirim arkadaşlar.. Konuyu ilk buraya açarım.. 310 ve 510 var elimde.. 310'u isteyene hemen verebilirim RCD510'da ilerleyen zamanlarda satılığa çıkabilir :) RNS 510'a geçicem büyük ihtimalle :)

En iyileri en güzelleri sizin olur umarım.....

Makyajlı leonlar dikkat.. Aracınızda alarmda yok bilginiz olsun...

Ben kaskoya işlettim valla arabama zarar vermeden gönül rahatlığıyla çalabilirler hırsızları bana yollayın :D 1.500 TL kasko bedeli..

Şunu diyeyim taktırıyorsunuz iyi güzelde, GPS yoksa, klip izleyemeyeceksem, TV bakamayacaksam, bluetooth ile konuşamayacaksam neylerim ben o cihazı beeeee :p:p:p:p

Bu arada ebay'de 250€ geri görüş kamerası gördün ileride alacaksın? Sakın yahu öyle birşey yapma 100 TL'ye satıyorlar ben kullandım güzeldi.

Geri
Üst Alt