Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rcd 510

Makyajlı leonlar dikkat.. Aracınızda alarmda yok bilginiz olsun...

Ben kaskoya işlettim valla arabama zarar vermeden gönül rahatlığıyla çalabilirler hırsızları bana yollayın :D 1.500 TL kasko bedeli..

Şunu diyeyim taktırıyorsunuz iyi güzelde, GPS yoksa, klip izleyemeyeceksem, TV bakamayacaksam, bluetooth ile konuşamayacaksam neylerim ben o cihazı beeeee :p:p:p:p

Serbay abi ben orjinal görünümü sevdiğim için RCD510 aldım ihtiyaçlarımı karşılıyor. Ama navigasyonu telefondan bakmaktan sıkıldım.. RNS510 alabilirim her an :) aldığım an satılıktır ilan açarım :)

sen vıtes vs taktın mı takıcakmıydın bır konuda gordum sanırım sordum ama konuyu kaybettım aklıma geldı:)

sen vıtes vs taktın mı takıcakmıydın bır konuda gordum sanırım sordum ama konuyu kaybettım aklıma geldı:)

henüz gelmedi siparişlerim geldiğinde taktırıcam işte ömercan ;) 1p9064335A referans kodu vites topuzunun.. sende onu mu alıcaktın?

aklımdakı oda merak edıyorum seklı semalı nasıl dıe ... ornek bıle getırmemısler tr sagolsunlar

Serbay abi ben orjinal görünümü sevdiğim için RCD510 aldım ihtiyaçlarımı karşılıyor. Ama navigasyonu telefondan bakmaktan sıkıldım.. RNS510 alabilirim her an :) aldığım an satılıktır ilan açarım :)

RNS 510 nun haritaları biraz sorunludur.Hic bir IGO 8 in kullandıgı Basarsoft haritaları gibi olamaz.Hatta Nokia telefonların haritaları bile daha cok güncelleniyor

Makyajlı leonlar dikkat.. Aracınızda alarmda yok bilginiz olsun...

Ben kaskoya işlettim valla arabama zarar vermeden gönül rahatlığıyla çalabilirler hırsızları bana yollayın :D 1.500 TL kasko bedeli..

Şunu diyeyim taktırıyorsunuz iyi güzelde, GPS yoksa, klip izleyemeyeceksem, TV bakamayacaksam, bluetooth ile konuşamayacaksam neylerim ben o cihazı beeeee :p:p:p:p

Bu arada dün Cenmax da alarm taktırdım.Eger taktıracaksanız Cenmax Ferhat beye taktırın.Butun kabloların yerini not aldı.problemsiz bir bicimde takabilir

aklımdakı oda merak edıyorum seklı semalı nasıl dıe ... ornek bıle getırmemısler tr sagolsunlar

haftaya gelir büyük ihtimalle o zaman fotoğrafları atarım ömercan..

*İstanbulda birçok yeri biliyorum zaten.. Gerek duymuyorum pek navigasyona ama arada sırada kullandığım oluyo telefondaki sorun çıkartıyo :) bide uzun yolda yanımdakiler film izler filan diye seçtim RNS'yi :D

Geri
Üst Alt