Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

otomobil markalarına objektif bakış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben bu konuda yorumumu tersten yapacağım.sanırım herkeste bana katılacak. Dünyanın en sağlamı benim arabam olmadığı için beni ilgilendirmez ama en dandiklerini bence fransızlar yapıyor.

oyuzden ncapten ılk 5 yıldızı alan onlar ;) cinliler en dandıgı kanıtlanmıstır bu

aga ben tofaşın üstüne tanımam hadi eyw....

bence her markanın kendine göre güzel,kaliteli vs. bir modeli vardır.
Fransızlar bana görede çok kötü ama bi peugeot 607 sahibi olmak isterdim yada bir Laguna veya özellikle Laguna coupe almak isterim.

Allah allah niye kimse sevmiyo Fransız arabalarını :D

Ne kötü yanını gördünüz 308in 207nin 407nin filan :) Megane deseniz süper bir araba olmasa da başarısını kanıtlamış bir model. Laguna keza özellikle son versiyonuyla oldukça alınası. Tipini pek sevmesem de :)

Allah allah niye kimse sevmiyo Fransız arabalarını :D

Ne kötü yanını gördünüz 308in 207nin 407nin filan :) Megane deseniz süper bir araba olmasa da başarısını kanıtlamış bir model. Laguna keza özellikle son versiyonuyla oldukça alınası. Tipini pek sevmesem de :)

keske RC'ım olsa demısımdır cogu zaman ...

İlerde düşünebilirim ben de bi RC. 2.eli çok uygun. F/p oranı da yuksek. Tipi de güzel.

oyuzden ncapten ılk 5 yıldızı alan onlar ;) cinliler en dandıgı kanıtlanmıstır bu

çinlilerin yaptığını arabadan bile saymamıştım ben.;) bundan önceki arabam citroendi ve bu markanın forumuna üyeydim. çok fazla kişi şikayetçiydi. peugeot yuda takip ediyordum ordada vardı bir çok benzer sorun.

çinlilerin yaptığını arabadan bile saymamıştım ben.;) bundan önceki arabam citroendi ve bu markanın forumuna üyeydim. çok fazla kişi şikayetçiydi. peugeot yuda takip ediyordum ordada vardı bir çok benzer sorun.

cıtroenın hangı modelı bılmem muhtemelen dusuk modellerındendır e tabı dogal olarak sıkayetcı olabılırler ust modllerde sıkayet gormedım bu arada bu forumda hıcmı ınsanlar sıkayetcı degıl hıcmı problem yasamııyorlar araclarıyla seat 4 4luk bı aracmı ... pejo ıle cıtroen psa grubu aracları benzer araclar parcalar ortak zaten saglamlık konusundan ncaptan 5 yıldızı ılk alan dedıgımde markayı anlamıs olabılırsın modelıde ust sınıf olarak cogu markanın alt sınıf arracları mukemmel degıldır

arabam 2006 C2 VTS di. C4 sahipleride C5 sahipleride şikayet ediyordu. Ncapten 5 yıldız alması arabanın kaliteli olduğunu göstermez. seat çokmu iyi diye sormuşsun? evet seat pejodanda citroenden de daha iyi. bir leon c4 ten ve 308 den daha iyi. bir ibiza c3 ten ve 207 den daha iyi ve daha az sorunlu. en azından seat farda buğulanma yapıyor citroen gibi zırt pırt motor arızası yapmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt