Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

New ibiza cupra gormek istiyenler...

yok yok siyah da satılmış, yani bana öyle demişti maslakta çalışan satış temsilcisi.

fume de olabilir valla karşı yonde geliyodu baktım ettim ama etrafındaki etiketlerden çok anlaşılmıyordu rengi:)

Peki jantlarını gorebildinmi? jantından anlaşılır ne oldgu..

---------- Post added at 19:07 ---------- Previous post was at 19:05 ----------

yok yok siyah da satılmış, yani bana öyle demişti maslakta çalışan satış temsilcisi.

Hergun soruyorum satılan arabaları daha hiç siyah satılanı duymadım son zamanlarda yeni sipariş aldıysa bilemem ama diger sehirlerdende siyah yok diye biliyorum suan 10 a ulaştı cupralar...

yanlış hatırlıyorumdur belki, sen cupra siparişini verdiğin hafta konusmustum o adamla.

Hmm hatırladım gaziantepten biri siyahla ilgileniyo dedğini ama almadılar galiba...

tam net hatırlamıyorum ama sizin bu alttaki sarı ibizanınkindendi.

tam net hatırlamıyorum ama sizin bu alttaki sarı ibizanınkindendi.

Ozaman cupra kit vardır cunki cupraların ustunde o janttan gelmiyor...

---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

Birazdan gidip bol bol incelicegim arabalar hazırmış resimler akşam gelicek...

ben bugun eryada beyazini gordum gercekten cok guzel bir araba olmus.Yarim cam tavan,direksiyondan vites,baklava dilim desenli koltuklar daha bir suru sey.Normal bir ibizadan cok daha farkli bir araba.

Safa sende arabayi almaktan sakin vazgecme gelmesini bekle.Beyazi bu kadar guzelse sarisini dusunemiyorum.

Geri
Üst Alt