Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

New ibiza cupra gormek istiyenler...

çok güzelmiş yaa, bittim resmen arabaya, tamponlar şahanee

---------- Post added at 17:42 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

eksoz çıkışına da bayıldım buarada :D

çok güzelmiş yaa, bittim resmen arabaya, tamponlar şahanee

---------- Post added at 17:42 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

eksoz çıkışına da bayıldım buarada :D

abi egzoz cikisi guzelde egilince iki tane kucucuk boruyu goruyorsun hos bi goruntu degil, yukardan bakinca cok guzel ama.Difizoru falanda baya iyi =) aslak mi bizimkileri satip ne dersin =)

Evet konu actım ben eryaya beyazın geldiğini bilmiyordum dogustada beyaz ve gri var inanın boyle bir arac yok yanından gormelisiniz....

abi egzoz cikisi guzelde egilince iki tane kucucuk boruyu goruyorsun hos bi goruntu degil, yukardan bakinca cok guzel ama.Difizoru falanda baya iyi =) aslak mi bizimkileri satip ne dersin =)

ya zaten kafam çok bozuk Can, satcam almıycam araba falan, dert arkadaş dert resmen, alcam bi clio sümbül bincem kafam rahat

ya zaten kafam çok bozuk Can, satcam almıycam araba falan, dert arkadaş dert resmen, alcam bi clio sümbül bincem kafam rahat

yapma abi sende bosver bi film icin arbaa mi satilir arabanin o kadar guzel yanini bi yana birakip bi film icin satiyosun.sok gitsin filmi cok binmiyorsun zaten bindiginde de ici gozukse nolur dimi

yapma abi sende bosver bi film icin arbaa mi satilir arabanin o kadar guzel yanini bi yana birakip bi film icin satiyosun.sok gitsin filmi cok binmiyorsun zaten bindiginde de ici gozukse nolur dimi

of yaa bilmiyorum, bi ara atla gel de nagile patlatırken konuşalım, derdim büyük :D

hadi bakalım:)

neyse konumuza geri dönelim, İbiza Cupra gerçekten çok güzel olmuş, beyaz seçeneğini de düşünebilirsin bence Safa, fotolarda bile çok güzel duruyor

hadi bakalım:)

neyse konumuza geri dönelim, İbiza Cupra gerçekten çok güzel olmuş, beyaz seçeneğini de düşünebilirsin bence Safa, fotolarda bile çok güzel duruyor

Abi maviyle deişcektim ama artık uretime girdi arac değişmek için cok geç... İnanın araba guzel olunca tum renkler yakısıyo seçim yapmak cok zor...

Abi maviyle deişcektim ama artık uretime girdi arac değişmek için cok geç... İnanın araba guzel olunca tum renkler yakısıyo seçim yapmak cok zor...

hayırlısı olsun, şimdi hangi renk gelecek sana?

bence de tüm renkler yakışacaktır...

Geri
Üst Alt