Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MiTo GTA..

mitoya 240bg.. hiç sanmıyorum.. olucaksada hayatta binmem. hem mito gibi kıç kadar, bide güvensiz ötesi alfa ve 240 bg. alacak olan varsa mezarda alsın yanında :)

Hakan şimdiki aracından sonra tabi güvensiz hissedersin :p ben senin yerine de binerim merak etme, hattaneler yaşadım ballandıra ballandıra sana da anlatırım. sen gene yapmazsın orası ayrı tabi :) o kadar dedim sana leonu satınca yapman gerekenleri yapmadın, yapsaydın 3-4 ay bekleyip belki clk yerine sl bile alabilirdik sana hahahaha

Evt bu arabayı ferrari yapıyor. Ama ben hiç beğenmiyorum alfa. Türkiyede de pek tutulmuyo zaten.

Hakan şimdiki aracından sonra tabi güvensiz hissedersin :p ben senin yerine de binerim merak etme, hattaneler yaşadım ballandıra ballandıra sana da anlatırım. sen gene yapmazsın orası ayrı tabi :) o kadar dedim sana leonu satınca yapman gerekenleri yapmadın, yapsaydın 3-4 ay bekleyip belki clk yerine sl bile alabilirdik sana hahahaha

abi yok ya benim bindiğim araçla ilgisi yok söylediklerimin, alfa zaten kağat gibi araba, 240bg bu sınıftaki bi arabaya gerçekten çok. ayrıca 1.8 litre motoru bunun neresine sığdırmışlar çok merak ettim. tabi bendeki 1.8 motorun boyutlarını düşünerekten söylüyorum bunu :)

Hakan Alfa'nın kağıt gibi oldu dönem 147 ve 156'dan sonra kapandı kardeşim.. :)
ama dersin ki hassas ufak bi dokundurmaya bile gelmez evet..hiç bi zaman gerçek hayatta her gün kullanılmaya tıklanmaya dayanacak esneklikte olmadılar..

çok seviyodum Mito'yu artık 2 kat daha çok seviyorum :)

Geri
Üst Alt