Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MiTo GTA..

çekici ama özellikle arkası bence rezalet. o tampon hiçhiç hiiç yakışmamış.

çekici ama özellikle arkası bence rezalet. o tampon hiçhiç hiiç yakışmamış.

bişeye de kulp takma be abicim, bak bizimde önümüzde sürekli taşımak zorunda olduğumuz göbeğimiz var. Alfa hiç bize önden çok çirkin diyor mu?

takarım valla aşırı abartı geliyor bana.

göbekler dimi Emre, walla acil bi çözüm bulmak lazım. limon + su bol bol ve elma sirkesi gibi bir üçlü fena olmayabilir. Ben su ve limondan yanayım bu aralar aa hiç faydasını da görmedim nerdeyse göbek hacim azalması olarak.

göbekler dimi Emre, walla acil bi çözüm bulmak lazım. limon + su bol bol ve elma sirkesi gibi bir üçlü fena olmayabilir. Ben su ve limondan yanayım bu aralar aa hiç faydasını da görmedim nerdeyse göbek hacim azalması olarak.

cruise boy o boşver sen Faruk abi.. :D :D

kimi boşver, Emreyi mi? insan kolay kazanılmıyor ki Yiğit, burda boşverilecek insan tanımıyom ben.

Farukcum bu göbekden bende müzdaribim bu sıralar.Nasıl küçülteceğimi bilemiyorum. Ahhh bu kebapların gözü kör olsun.

Geri
Üst Alt