Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

MiTo GTA..

şu sabahları çıkan bişey vardı yine tatlı niyetine olan adını unuttum. abi sen orda göbeksiz olma gibi bir lüksün yok sanırım :) yakında orda da bi organizasyon yapılmalı:D

abi en son katmer yediğimde daha doğrusu yemeye çalıştığımda hepsini yiyememiştim :D

ben sadece arka tasarımını beğendim. ama motoru etkileyici

mitoya 240bg.. hiç sanmıyorum.. olucaksada hayatta binmem. hem mito gibi kıç kadar, bide güvensiz ötesi alfa ve 240 bg. alacak olan varsa mezarda alsın yanında :)

eğer gerçekten böyle bi araç çıkacaksa piyasaya bence alfa hem gençler arasındaki imajını geliştirir hem de cooper s vb. araçların satışını büyük olasılıkla etkiler

Bence Alfa Romeo'ya hiç yakışmayan bir araba. Şuana kadarki Alfalar şekil olarak hiçbir zaman abartıya kaçmamıştır. Tam tadındadır. Ama bu abartı olmuş. Alfaya gerekmeyen birşey..

Bence Alfa Romeo'ya hiç yakışmayan bir araba. Şuana kadarki Alfalar şekil olarak hiçbir zaman abartıya kaçmamıştır. Tam tadındadır. Ama bu abartı olmuş. Alfaya gerekmeyen birşey..

bazı şeyler otomobil devleri arasında trend olur difüzör onlardan biri şuan..
bunun yanında spor bi model Alp'im bu yahu..eskiden de GTA'ların hiç bi farkı yoktu nerdeyse normal kasadan..

tabikide mükemmel bi araç. İbizayada böyle bir motor lazım :d

arkasi on numara. ama onden cekisli bir araca cok 240 hp, hele bu kadar ufak bir kasaya.

Geri
Üst Alt