Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon savurma problemi?

yay tak :D olmadı git esp taktır oda olmazsaa git sat arabayı :D

Alcanmı yoksa:D Ne o özledinmi leonunu, pişmanmısın yoksa:D

Yirim espsini al işte arkaları az fıslatınca sorun kalmıomuş:D Hani sen bana fotolarını gönderecektin, burda yayınla da herkes görsün yavruyu

Dostum ben belki 10 dan fazla araba değiştirdim illa sölettirecen:D yani yeni sürücü değilim ki sen bana nerde nasıl süreceğimi söylüyosun. Allahımın çin malı kiası yapmıyor bunu virajda da leon niye yapıyor benim sıkıntım oydu ama çözüldü herhalde, Yiğit'in dediğini deniyeceğim teşekkürler..:)
ne değiştirdiğin araç sayını sordum nede yeni sürücüsün dedim sana .... kianın yüksekliği , ağırlığı , lastik özelliği ws. leonunla aynımı ???? ister leon olsun ister kia olsun ister vw olsun wiraj içinde fren yaptınmı atar ... hee tabiiki sen bu mesajımıda okuyup başka türlü algılayacaksın orası ayrı sen en iyisi serwise git deki wirajda fren yapınca araba arkadan atıyo de onlar ilgilensin ... nasılsa bu forumda yazılan mesajları başka türlü anlıyosun onlar yardımcı olur sana :eek:key:

ne değiştirdiğin araç sayını sordum nede yeni sürücüsün dedim sana .... kianın yüksekliği , ağırlığı , lastik özelliği ws. leonunla aynımı ???? ister leon olsun ister kia olsun ister vw olsun wiraj içinde fren yaptınmı atar ... hee tabiiki sen bu mesajımıda okuyup başka türlü algılayacaksın orası ayrı sen en iyisi serwise git deki wirajda fren yapınca araba arkadan atıyo de onlar ilgilensin ... nasılsa bu forumda yazılan mesajları başka türlü anlıyosun onlar yardımcı olur sana :eek:key:

Aynı değil kia daha yüksek ve daha hafif ama o atmıyor? Atmıyor kardeşim nerde atıyor, Ben uzun şase transporter a bindim 2 yıl 1 kere savurduğunu görmedim, 90 model araba bile atmıyor ne anlatıyosun hala kapat tamam anlaşıldı sorun dedik alala, sen çok dik konuşuyosun dostum biraz daha ılımlı ol.

3 tekerlekli Leon bile Transporter'dan daha iyi yol tutar.

Bence siz satın arabayı, belli ısınamamışsınız. Karşılaştırdıgınız arabaların Leon'dan daha iyi yol tutma gibi bi ihtimali yok hepsini sürdüm hepsi beşik gibi sallanıyo zaten konfora yönelik süspansiyon kullanılmış.

Diğer ihtimal de Leon içinde gittiğiniz hızı hissetmeyip kia ile 50 ile girdğiniz viraja Leon ile 80le girmeniz olabilir.

Geri
Üst Alt