Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kriz Bitmeden / Fırsatlar

Öğleden önce aygazın hisse'si 5.70'den 5.95'e kadar fırladı şimdi de 5.55- 5.60 civarlarında seyrediyor.Aygaz hissesi almak için önemli bir fırsattır bu 5.55 civarından alınabilir bir seviyede herkese duyrulur

---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 14:57 ----------

dün 5.65'en alarak mutlu oldum bugün 5.95'e çıktığında aman dedim vurduk dedim bir baktım öğleden sonra 5.55 olmuş.Üzülmedim çünkü bir kaç lot da 5.55'den alarak toplam maliyeti 5.64'e çektim.Şu anda 5.55'ten tam alınmalık zaman ama benim aygaza daha bütçem kalmadı aldığımı aldım.((Şöyle bir 9'lar çıksa da kara geçsek di mi faruk abi)) :D

evet Mert, beklenti o yönde sanırım yıl sonuna kadar yayacaklar bunu. belki arada bi evirip çevirmek gerekebilir. Öğleden sonranın en güzel hareketli kağıdı yine BJKAS oldu, tahtadan açılması ile dibe vuran kağıt 4.55i gördü ve resmen top misali 5,55 e kadar da nefes almadan çıktı. Ben tahtada yerini aldığını bile göremeden yapmış bunu. Bu beşiktaştan 3 haftadır gerçekleşen 3. zıplama hareketi. Her birini yakalamış olabilseydik çoktan 2ye katlamıştık malları. İlk yadığımda buna ciddi bütçe ayırsaydım inanılmaz güzel olacaktı. Resmen yorumladık, tamam dedik oluyormu diye seyrettik ama hiç hamle bile yapmadık. Bunu yakalasaydım FR çıkartmıştım çok rahat 1 haftada.

faruk abi netten takip etmek için hangi siteyi tavsiye edersin özelden gönderebilirsen çok iyi olur bende eskiden çok ilgiliydim dolar borsa olaylarıyla şuan bakmıyorum pek ama ortalık karışıkken bizde bişeyler koparalım diyorum:)

hemen hemen tüm gazetelerde var, bankalarda da var. gazete sayfalarında grafikler de var onlar daha iyi fikirler veriyor. Bankaların yatırımcı köşesi İMKB haberleri bu işin birebir takip için biçilmiş kaftan. Ben Yapı Kredi Bankası, Hürriyet ve Forex 2000den takip etmeye çalışıyom. Forex bende direk yok, merak ettiğim bişey olursa hemen cevap alabileceğim bir yer olduğu için nerdeyse var diyebilecek kadar yakınım.

Mert yarın işlem hacmine göre bakıp Aygazda bugünkü bir olayı yakalayabilirsem biraz çevirecem malı. Yaptığım zaman sana da haber veririm. Sanırım Aygaz biraz daha bu seviyelerde gidip gelecek.

BJKAS de rahat durmayacak, 5lerin altına gelirse bu sefer dahil olmayı planlıyorum. BJKAS alırsam aynı günde ucuz pahalı satma niyetindeyim. 3 kez yaptı yanı hareketi bugün kafayı yiyecektim resmen. Üstüne benim arabayı koysaydım Çağlardan Cuprayı alabilecek duruma gelmiştim çoktan.

abi yarın ben öğlene kadar müsait olabilicem o zamana kadar çıkarsa bana da haber verirsen sevinirim msnde olucam beraber yol alalım yolumuzu bulalım :)

bi gelişme olursa msn yada gsm ben ulaşırım sana ekstra bi durumda.

valla ben bjkas ye girmeye cesaret edemezdim. biz kağıdı alırız sonra bir vermeye başlarlarsa satana kadar paramız, pul olur allah korusun. bu arada dediğim gibi netaş ve ipmat bu hafta iyi bir çıkış yaptı ve şu anda geldikleri yerde de iyi tutunuyorlar.

netaş 'da gözüm kaldı resmen 49dan 52.50'e kadar bir çıkış sağladı sanırım gitmeye de devam edicek gibi.Aygaz da sanırım güzel bir şıkış yakalıycak gibi gözüküyor dünkü 5.40 seviyelerinden 5.55'e gelmiş durumda

valla ben bjkas ye girmeye cesaret edemezdim. biz kağıdı alırız sonra bir vermeye başlarlarsa satana kadar paramız, pul olur allah korusun. bu arada dediğim gibi netaş ve ipmat bu hafta iyi bir çıkış yaptı ve şu anda geldikleri yerde de iyi tutunuyorlar.

Mehmet yüküm Aygazda, Netaş ve ipek cezbetmesine rağmen seyirciyim malesef, aynen BJKAS dalgalanmalarında olduğu gibi. Ekstra beklediklerim gelseydi netaş, ipek ve biraz da şişeye girecektim ama seyirciyim malesef.

BJKAS'deki hareketlerin çok benzerini çok daha uzun sürelerde TVHL ve Tekfen de de görebiliyoruz. 3 gün önce onlar da tam alım yerlerindeydi.

Mehmet yüküm Aygazda, Netaş ve ipek cezbetmesine rağmen seyirciyim malesef, aynen BJKAS dalgalanmalarında olduğu gibi. Ekstra beklediklerim gelseydi netaş, ipek ve biraz da şişeye girecektim ama seyirciyim malesef.

BJKAS'deki hareketlerin çok benzerini çok daha uzun sürelerde TVHL ve Tekfen de de görebiliyoruz. 3 gün önce onlar da tam alım yerlerindeydi.

faruk abi bence sende bjkas gibi kağıtlara pek bulaşma. ne olur ne olmaz. kumar oynamak kadar riskli bence. netaş kısa vadede prim yapacak ama ipmat uzun vadede iyi kazandıracak benden söylemesi. bende yükümün % 70 i ipmatta %30 u netaşta. ama yakında netaşıda satıp komple ipmat a geçecem.

Geri
Üst Alt