Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta(Golf)Leon Karşılaştırması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
baskına uğradık Yunus.. :D :D

sisli-de-kumar-baskini-35-gozalti-1762248_o.jpg

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:31 ----------

Kaç ma yın ....... :)

Şöyle bir durum var halkımızda hatırlıyorsunuz ki Midline Golf parasına Leon Stylance verdiler aynı motorlu millet hiç malzeme-işçilik kalitesine konforuna detaylarına bakmadan sadece donanıma ve dış tasarımı daha sportif olduğu için leon aldı golf kötülendi ben burda bu olaya açıklık getirmek istiyorum

Olay açıklandı kalite Golf'müdür?

Ozaman kardeşim sizde Golf alın biz Leon'dan çok memnunuz kimsede vazgeçemez istediğin kıyaslamayı yap...

Ayrıca burası Seat forumu kişilerin hoşuna gitmese farkı araçlara yönelirlerdi ve sen git bu konuyu VW forumunda aç kim bakalım Leon diyecek...

Ömer kardeşim yanlış anlamazsan ve kırılmazsan şunu demek istiyorum

tamam Golf ve Leon kıyaslanır ama bence Jetta ve Leon kıyaslanamaz

diyeceksin ki Leon kullanıcısın objektif yaklaşamıyorsun, ozaman şunu örnek veriyim, babam arabasını değiştirmeyi düşünüyor, ve daha üst sınıf bir arabaya geçene kadar acaba Jetta mı alsam diyor, ben de şiddetle olmaz diyorum, alacaksan Passat al diyorum. demek istediğim ortada sahip olduğum Leon kıyaslaması yokken bile benim düşüncem bu.

Umarım kırılmazsın bana

o zaman golfe devam ..... bız leonlarla mutluyuz daha yenı aldırdım batuya adam ne kızcak bana bellı degıl

Dou nun mesajını şöyle değiştireyim kimse kırılmadan niye golf yerine leon aldınız :D ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt