Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta(Golf)Leon Karşılaştırması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cok uzuluyorum vw verılen paralara ...

ömerim vw dünya liderliğine oynuyor artık bu bşuna olan bir olay deil. sadece 1 milyon adete yakın golf satılıyor dünyada senin gibi düşünseydi bu satışları yapabilirmiydi bu marka :)

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

Hayır. Ama 'çok tatlı' olması değiştiriyor..

sen onu geç ne zaman gelion onu söle.

Yunus bırak ekonomiyi biraz gazla artık be kardeşim..
sen rahatına düşkün bi adamsın yolda..lambur lumbur oynasın istiyosun araba daha bu yaşta naaptın olm.. :)

Ben onu falan bilmem ama benim Leon'um peformans haricinde Golf'ün en dolusuna kafa tutacak ayrıca dahada üstüne çıkacak bir şekilde...

aynen oyle gorunusu gectım ıcınede zaten sadece ... (nokta) koysak yetıyor ozellıklerle

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:17 ----------

ömerim vw dünya liderliğine oynuyor artık bu bşuna olan bir olay deil. sadece 1 milyon adete yakın golf satılıyor dünyada senin gibi düşünseydi bu satışları yapabilirmiydi bu marka :)

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

sen onu geç ne zaman gelion onu söle.

almıcagım o paraları vermıcegım bır arac benım ıcın vw aynı bmw gıbı ...

en son söylediğin kelime en önemli nokta.MARKA..insanların bir çoğu markaya para veriyor.
şöyle örnek verebilirim.benim babama göre her zaman en iyi araba mercedestir.başka bi markadan anlamaz bilmez ne olduğunu.ben leon alıcağım zaman seatta araba mı civic al en azından honda diyodu.ben şimdi yatıp kalkıp dua ediyorum leon aldığıma.bu segmentte ve fiyatta hiçbir araçta olmayan donanım , stock halde bile kendine dönüp baktıran bi kasası var + sesi

tercih meselesi ömercim saygı duyarım. :)

not: ayrıca beyler. leonun benim için en önemli tercih sebeplerinden birisi herşeyden önce seat değil bir VW olmasıdır. kalkıpta diğerlerinin modellerini almaktansa leonu her zaman seçerim.

askere gitmeden satarım yiğit. dönüşte direkt 0km bir GTİ. eğer gelirse GTD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt