Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İhtiyar gençleşiyor :)

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar ,hem Serkan'ın hem de benim ilk gözağrımız olduğundan ayrıca bi değerli,Serkan'ın Leon'una değişmem oğlumu :)

Oturup ağlayacağım artık sinirimden,arabam sanayiye gideli 1 ay oldu ama hala bitmedi,tam bitti diyorum bişey çıkıyor,söylenene göre 3-4 güne motoru takacaklarmış artık ama güvenmiyorum hiç,keyifleri gelirse iş yapıyorlar çünkü :( Tek tesellim en ince detayına kadar yenilendi tüm parçalar,sıfır gibi çıkacak oğlum,abii çıkarsa ...Çok özledimmm :(

Oturup ağlayacağım artık sinirimden,arabam sanayiye gideli 1 ay oldu ama hala bitmedi,tam bitti diyorum bişey çıkıyor,söylenene göre 3-4 güne motoru takacaklarmış artık ama güvenmiyorum hiç,keyifleri gelirse iş yapıyorlar çünkü :( Tek tesellim en ince detayına kadar yenilendi tüm parçalar,sıfır gibi çıkacak oğlum,abii çıkarsa ...Çok özledimmm :(

üzücü bir durum eğer sanayi dekilerin insafına kalınmış ise..
o zaman bari şunu diyelim...geç olsun ama güç olmasın ve istediğin gibi olur inşeALLAH

hayırlısı olsun bakalım canınızı sıkmayın VArol abi haklı geç olsun güç olmasın :)

Yengecim canını sıkma sen hiç. Bu durum keyif, moral bırakmaz insanda biliyorum. Kavuşunca alacağın keyfi ve mutluluğu düşün ama şimdiden yaşamaya başla, bitiremiyeceksin;)

:eek: Çok şükür oğluma kavuştum dün akşamüzeri arkadaşlar... :)
Geç oldu biraz ama tam istediğim gibi olmuş,canavar gibi,gaz pedalına değdinmi nereye kaçayım diye bakıyor :) Yeni motor,debriyaj süper :eek:
Öyle özlemişim ki dün oğlum gelir gelmez hemen çıktım,keyfine doyamadım :) İlk gözağrısı işte her türlü zorluğa değiyor :)

:eek: Çok şükür oğluma kavuştum dün akşamüzeri arkadaşlar... :)
Geç oldu biraz ama tam istediğim gibi olmuş,canavar gibi,gaz pedalına değdinmi nereye kaçayım diye bakıyor :) Yeni motor,debriyaj süper :eek:
Öyle özlemişim ki dün oğlum gelir gelmez hemen çıktım,keyfine doyamadım :) İlk gözağrısı işte her türlü zorluğa değiyor :)

süper gözünaydın canım :)

Gerçekten de süper oldu canım,oğluma kavuşmak çok iyi geldi doğrusu,keyfim yerinde :) teşekkürler :)

Hayırlı uğurlu olsun Yenge, güle güle kullan ;)

Maşallah müzelik gibi tertemiz duruyor resimde..

Geri
Üst Alt