Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava flitresi (Ibiza)

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2009 model 1.6 16V ibizama hava filitresi taktırmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Hem marka olarak hem de taktıran arkadaşlar varsa resim olarakta.

Umut satmıyo muydun aracını gitmeden biraz eğleneyim mi diyosun.. :)

Alıcı buldun galiba Yiğit :D bu krizde millet bayılmıyo arabama :D varsın eğlenelim ;)

Aem Dry flow onerırım,kuru tıp sorunsuz takılırsın.Kırlendımı sok kovaya yıka kurut yerıne tak.

100 lıra gıbı b fıyatı vardı sadece fıltrenın,senın araban ıcın kıt halınde var mı bılmıyorum,ama kıt yoksada arabanın soguk hava cekıcek en uygun yerıne gelecek sekılde boruyu yaptırırsın

bende taktırıcaktım filtre, konunun açıldığı iyi oldu takipteyim :)
genelde herkes pipercross u öneriyo bana ama benim içinde düzgün şekilde monte edilmesi daha önemli tabi..

Pipercross derim ben 110-120'ye almıştım sanırım..
ister havayla ister suyla temizlenebiliyo o da..
bendeki aşağıdaki..

PIPERCROSS-PIPERCROSS-SUNGER-HAVA-FILTRESI__21230221_0.jpg

ben bugün motorumu açtım çok garip bi şekli var hava filitresinin ve yeride çok ötesi absürt :D birda arkadaşlar bi sorum daha olucak benim tanponun ön içine kadar boru çeksem de önden gözükse nası olur bi sorunu çıkarmı ?

Geri
Üst Alt