Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava flitresi (Ibiza)

bide tahmini ne kadarlık bi artış yapar hp ve torkta bu melet bileninz varmı ??

Fıltreyı en kral yere konumlandırsanda senın arabanda yapcagı etkı en fazlza b kac bg ve ses olcak o yuzden gozunde cok da buyumesın.

hatta o ses seni psikolojik olarak gaza basmaya davet edecek ve icindeki trafik canavarını cıkartabilir dikkat etmek lazım yakıt sarfiyatınıda unutma :D

hatta o ses seni psikolojik olarak gaza basmaya davet edecek ve icindeki trafik canavarını cıkartabilir dikkat etmek lazım yakıt sarfiyatınıda unutma :D

sanmam içimdeki trafik canavarı ortaya çıksın çünkü bundan önceki aracımda hem hava filitresi vardı hemde komple egzoz :D ve komple borle egzozlu corvette C6 da kullandım ve gayette sakindim :D:D ;)

Umut yaptırdıktan sonra bi konu aç da memnun kalırsan ben de aynısını yaptırıyım benim ibiza'ya :D

Bu hava filtresinde marka ile birlikte işçilik cok önemli yaptıranlar gördüm yararı yerine zararı oldu işinin ehlisine git zaten o sana marka vs de vericektir

Umut yaptırdıktan sonra bi konu aç da memnun kalırsan ben de aynısını yaptırıyım benim ibiza'ya :D

daha düşünme aşamasındayım başka bişyde yaptırıcam ama biraz tuzlu gerçekten yaptırsammı die düşünüyorum tabi birde değermi die:D:D

Geri
Üst Alt