Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava flitresi (Ibiza)

İbiza'nın hiç bi modelinin motor kaputunu açmadım o nedenle bilmiyorum ekstra bişiler gerekir mi..

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

ben bugün motorumu açtım çok garip bi şekli var hava filitresinin ve yeride çok ötesi absürt :D birda arkadaşlar bi sorum daha olucak benim tanponun ön içine kadar boru çeksem de önden gözükse nası olur bi sorunu çıkarmı ?

onu ben de düşündüm ama kışa girdik su çekerse noolcak illa ki ıslanır direkt görünür olunca..

benım sesımı begenmemısmıydın gecen gun sen :D o zaman adres bellı AEM dryflow ... yanlız fıyatı 70dolar cıvarı olmustu en son en uygun alabılcegın yerde performancecar ıdı yanlız kapandı tasındımı bılmıyorum ....

senin ses süper ömer ama onun takılmasıda gerek ve gerçekten çook değişik bi filitre mekanı var aracın :D ve önden düdük gibi biyerden hava çekiyo çekmesede olur hani :D

senin ses süper ömer ama onun takılmasıda gerek ve gerçekten çook değişik bi filitre mekanı var aracın :D ve önden düdük gibi biyerden hava çekiyo çekmesede olur hani :D

farın arkasından gelen soguk hava varmı ? bazı araclarda oradan gelıyo ve benım farın arkasında aku var akunun oradan geldıgınde oraya koyduk halen usengeclıgımden asagadan boru cekmedım ceksem bıtıcek benım olay:D

benim hava girişi önden baktığında ön ızgaranın sağ üstünde minnacık bi yer ordan hava çektiği tartışılr. filitrede motorun arkasında:D

benim hava girişi önden baktığında ön ızgaranın sağ üstünde minnacık bi yer ordan hava çektiği tartışılr. filitrede motorun arkasında:D

valla aslında cok yere yakın koymamak gerek kısın yerden suları cekmeye gerek yok dımı:D o yuzden valla olmadı ust ızgaranın oraya cekıceksın borularını dırek soguk hava gırısı olucak bıtırcek ....

ordanda çekmezmi bu melet benim koymak istediğim tam yer alt ızgaranın sağ tarafı alttanda su çekemez koruyucu var

hava akımdan kasıt hava gırıyor mu ora devamlı ...bırde motordan veya sıslerden sıcak hava cekme olayı var mı ona gore bır yer bulup yerlestırmen lazım soguk hava gırısı onemlı :D

Geri
Üst Alt