Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncel Vag-Com Özellikleri

Burda buzzer sesleri biraz karismis anladigim kadariyla :D

Alarmin buzzeri, kapilari kilitleyip acarkenki buzzer sesi ile Park sensorunun buzzer sesi karistirilmis :) Muratin bahsettigi ses siddeti oluyor, ses secenegi degil sanirim. Ama kapi kilitlemeyi bi alarm sesi bide korna sesi biplemesi olarak secilebiliyordu sanki?
Bu arada forumda bi vag-com patlamasi yasaniyor ayri konularda, hangi birine bakacagima sasirdim bende :D

Welcome modunu murat kardeşimin dediği gibi yaptım ve çalıştı. Teşekkürler. Birde coming ve leaving home da bahsettiğim açılan sis farlarını normal xenonlara çevirdim. Ayrıca yakıt göstergesini aktiv edemedim volume to be rep... dediğim zaman on yapıp do it dedim mi başka kanal seçin gibi bişiler söylüyor. [MENTION=666]mrtsnr[/MENTION] . Açtığım özellikleri sayacak olursak;

1-Welcome Modu
2-Mirror Down (Çalışmadı)
3-Ağlama sileceği
4-Leaving home
5-XDS (weak) idi (center) yaptım.
6-Buzzer yani açma ve kapamada öten mekanizma
7-Emergency brakepad flashing via turn signals lights seçeneğini açmıştım ama kapattım. Yolda giderken frene asıldım 4 lü ler yanmadı yada daha mı çok asılmak gerek bilmiyorum?
8-Yağ ve su seviyeleri olayını yapamadım? Yarın tekrar deneyecem sanırım.
9-Yağmur yapt. seçeneği araçtan inince inaaktive oluyor. Bu sanırım yağmurda camların kapanması olayı fakat sürekli hale getirmek lazım.
10-Amerikan parklar ve far ışığı azaltma artırma seçenekleriyle ilgili pek fikrim yok bulamadım. (Bazı byte lerde american region only yazısı vardı o kadar)

[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] Buzzer ile ilgili video çektim birazdan ekleyecem... Bunlara ekstra neler açılabilir yardımcı olun arkadaşlar yapabildiklerimzi paylaşalım???

Burda buzzer sesleri biraz karismis anladigim kadariyla :D

Alarmin buzzeri, kapilari kilitleyip acarkenki buzzer sesi ile Park sensorunun buzzer sesi karistirilmis :) Muratin bahsettigi ses siddeti oluyor, ses secenegi degil sanirim. Ama kapi kilitlemeyi bi alarm sesi bide korna sesi biplemesi olarak secilebiliyordu sanki?
Bu arada forumda bi vag-com patlamasi yasaniyor ayri konularda, hangi birine bakacagima sasirdim bende :D

Şimdi anlaşıldı, siz alarm buzzer'ının sesini diyorsunuz :D

ben park sensörününkini diyorum.
Ses şiddeti, rear buzzer volume olarak geçiyor. Ses seçeneği, rear buzzer frequency olarak :) bugün kendi ellerimle incelttim sesi yanlış bilme ihtimalim 0 :D

Welcome modunu murat kardeşimin dediği gibi yaptım ve çalıştı. Teşekkürler. Birde coming ve leaving home da bahsettiğim açılan sis farlarını normal xenonlara çevirdim. Ayrıca yakıt göstergesini aktiv edemedim volume to be rep... dediğim zaman on yapıp do it dedim mi başka kanal seçin gibi bişiler söylüyor. @mrtsnr . Açtığım özellikleri sayacak olursak;

1-Welcome Modu
2-Mirror Down (Çalışmadı)
3-Ağlama sileceği
4-Leaving home
5-XDS (weak) idi (center) yaptım.
6-Buzzer yani açma ve kapamada öten mekanizma
7-Emergency brakepad flashing via turn signals lights seçeneğini açmıştım ama kapattım. Yolda giderken frene asıldım 4 lü ler yanmadı yada daha mı çok asılmak gerek bilmiyorum?
8-Yağ ve su seviyeleri olayını yapamadım? Yarın tekrar deneyecem sanırım.
9-Yağmur yapt. seçeneği araçtan inince inaaktive oluyor. Bu sanırım yağmurda camların kapanması olayı fakat sürekli hale getirmek lazım.
10-Amerikan parklar ve far ışığı azaltma artırma seçenekleriyle ilgili pek fikrim yok bulamadım. (Bazı byte lerde american region only yazısı vardı o kadar)

@Çöllü Buzzer ile ilgili video çektim birazdan ekleyecem... Bunlara ekstra neler açılabilir yardımcı olun arkadaşlar yapabildiklerimzi paylaşalım???

yakıt göstergesinde uyarı verdikten sonra, evet deyip tekrar ON yapıcaktın abi, o zaman coding accept diyor :D

100'le giderken frene asıldın, durduğunda 4 lüler yanar :D giderken stop lambaları yanıp yanıp söner video eklerim birazdan

Edit video :

yakıt göstergesinde uyarı verdikten sonra, evet deyip tekrar ON yapıcaktın abi, o zaman coding accept diyor :D

100'le giderken frene asıldın, durduğunda 4 lüler yanar :D giderken stop lambaları yanıp yanıp söner video eklerim birazdan

Canım sıkıldı şimdi tekrar mı denesem... Dışarda dondum az önce :D Daha vag-com girişini kapatmadım heran lazım olabilir diye... Çıkarması zor oluyor. Bilmeyenler için: Farı açan zımbırtının altında kapağı çıkarıcaksınız fakat ayakları 2 tane ve 2 si de solda benimkinde. Yanlışlıkla sağa asılırsanız ayakları kırabilirsiniz. Benim 10 dkka mı aldı... Bir de bu 4 lülerin yandığına eminmisin [MENTION=666]mrtsnr[/MENTION] tekrar aktif edecem darlandım. :)

Canım sıkıldı şimdi tekrar mı denesem... Dışarda dondum az önce :D Daha vag-com girişini kapatmadım heran lazım olabilir diye... Çıkarması zor oluyor. Bilmeyenler için: Farı açan zımbırtının altında kapağı çıkarıcaksınız fakat ayakları 2 tane ve 2 si de solda benimkinde. Yanlışlıkla sağa asılırsanız ayakları kırabilirsiniz. Benim 10 dkka mı aldı... Bir de bu 4 lülerin yandığına eminmisin [MENTION=666]mrtsnr[/MENTION] tekrar aktif edecem darlandım. :)

Sayfayı refresh yap abi. Videoyu görürsün. Orayı açma taktığını söyleyeyim..
Alt taraftan 2 parmağınla çek. Yani biri alt sol çaprazda diğeri tam altta. Tanıl abinin arabasını 10sn almadı açmam :)

Sayfayı refresh yap abi. Videoyu görürsün. Orayı açma taktığını söyleyeyim..
Alt taraftan 2 parmağınla çek. Yani biri alt sol çaprazda diğeri tam altta. Tanıl abinin arabasını 10sn almadı açmam :)

Makasla tek ayağını çıkardım diğerini elimle. İnternette araştırdım bulamadım. Makasla daldım olaya. Zarar ziyan olmadı ama öğrenmiş olduk. Makası taktığım yerlerde hafif izler kaldı ama yerine takınca görünmez. ;)

Şimdi anlaşıldı, siz alarm buzzer'ının sesini diyorsunuz :D

ben park sensörününkini diyorum.
Ses şiddeti, rear buzzer volume olarak geçiyor. Ses seçeneği, rear buzzer frequency olarak :) bugün kendi ellerimle incelttim sesi yanlış bilme ihtimalim 0 :D

ben buzzerda kapıları kılıtlerken oten sesın degısımınden bahsetmıstım ıkı yada uctane secenek vardı bunu arttırabılıyormuyuz cunku olan sesler cok gıcık belkı daha duzgun bır ses secenegı cıkar tabı varsa:)

Kapagi acmak cok basit yahu :D Parmaklarin ucunun girebildigi tek yer alti zaten alttan sert bir sekilde cekince basitce cikiyor :D yarin bende su sert frende dortlulerin yanmasini test edeyim bakayim..

Geri
Üst Alt