Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncel Vag-Com Özellikleri

Ya bende gunduz farini acmistim ama acaip ampul yiyiyor kapaticam acan arkadas dukkani kapadi iyimi :( kaldi oyle

aynen murat'ın dediği gibi :) bu arada aklıma birşey takıldı,

sert kalkışlarda yani araç patinaj çekmeye başlarsa direksiyonun sertleşmesini ayarlamıştık ya, bu mantıkla araç karda falan patinaja düşerse direksiyon yine sertleşmeye mi başlıyor?

Abi belli bir yere kadar sertleşiyo, denemedim ama mantıken düşündüğümüzde, karda patinaj çekerken direksiyon kendi kendine sağa sola gidiyo ya, bu onu da keser diye düşünüyorum.

Emergency brakepad flashing turn signals active böyle bir seçenek vardı ama tam yazan bu değildi bakacam birazdan. Bunu açtım ama nedir bulamadım bilen var mı? Bir de Byte değerlerinin bir iki tanesinde Anti Theft system active gibi bir seçenek vardı. Acaba bizim araçlarda alarm kapalı mı geliyor? Şunu tekrar belirteyim nasıl yaptım bilmiyorum ama Coming ve Leaving home ikiside çalışıyor artık. İkisin de de küçük far lambası ile sisler birlikte yanıyor. Son olarak american park olayı ile ilgili bir seçenek göremedim; ancak bazı byte değerlerinde only american region falan yazıyordu...
bızım araclardakı alarm sıstemı harekete duyarlı bır alrm sıstemı var ornek verım sana arabanın penceresını acık bırak kapılarını kılıtle bır ıkı dakka bekle ondan sonra pencereden ıcerı elını sok klımanın orda ufak bır nokta var hareket algılayıcı alarmın otmeye baslasın :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
bızım araclardakı alarm sıstemı harekete duyarlı bır alrm sıstemı var ornek verım sana arabanın penceresını acık bırak kapılarını kılıtle bır ıkı dakka bekle ondan sonra pencereden ıcerı elını sok klımanın orda ufak bır nokta var hareket algılayıcı alarmın otmeye baslasın :)

Klimanin orda mi? Bizde dikiz aynasinin onundeki izgaranin icinde 2 adet sensor var iceri sinek girse otuyor arti sarsintidada otuyor.

Emergency brakepad flashing turn signals active böyle bir seçenek vardı ama tam yazan bu değildi bakacam birazdan. Bunu açtım ama nedir bulamadım bilen var mı? Bir de Byte değerlerinin bir iki tanesinde Anti Theft system active gibi bir seçenek vardı. Acaba bizim araçlarda alarm kapalı mı geliyor? Şunu tekrar belirteyim nasıl yaptım bilmiyorum ama Coming ve Leaving home ikiside çalışıyor artık. İkisin de de küçük far lambası ile sisler birlikte yanıyor. Son olarak american park olayı ile ilgili bir seçenek göremedim; ancak bazı byte değerlerinde only american region falan yazıyordu...
Acil frene basildiginda sinyallerin yanmasini aktif etmissiniz sanirim. TSI araclarda alarm var ve acik sekilde geliyor. Bizim copa plus dizel aracta alarm yok maalesef. Ayarlardan aktif etsek bile alarm aktif olmamisti. Amerikan park olayinida sanirim Amerikan ve canada ile ilgili bir secenek vardi onlari secerek yapabiliyorduk, soyle bir sey daha var;
Kod:
[B]Amerika ve Kanada ön Sinyal Lambalarini devamli Aktif etmek[/B]
[B]Kodlama: 
Adres 09 [Santral Elektrik] -> Fonksiyon 07 [Uzun Kodlama] -> Byte 07´de i DEC´e 15 yaziyoruz ve Kodlamayi kayit edip Sinyal Lambalari 15% aktif bir sekilde yaniyor ! [/B]

Ayrica yukardaki videoda bir hile yok, adam orda diyor zaten kucuk bir gecikmeyle kapaniyor ve sinyaller blink yapiyor gibi bir sey soyluyor :D Ama ben sinyallerin yandigini farkedemedim :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
Konu Yürümüş Gitmiş benim kablo daha bir aya ele geçmez [MENTION=666]mrtsnr[/MENTION] ile bunların hepsinin üzerinden geçicez yalnız benim sellektörsüz yanan farlar ile ilgili hala bi açıklama yok.. deneyip yapan yapamayan paylaşırsa sevinirim..

Arkadaşlar bugün kablom geldi. Sürüm 11.11.3. Kullandığım laptopta vista 32 bit yüklü. Kabloyu takacağım yeri açana kadar 10 dk uğraştım. Dikkat edin kapağın ayaklarını kırabilirsiniz. Ekim başında aldığım FR'ım da welcome modunu açamadım. @Çöllü. Channel Staging seçiyorum ama new value kısmında "channel not available" yazıyor. Kaç kere denediysem olmadı. Uzun yaktığında sislerin sönmesi Leaving home konfor sinyallerinin sayısı açıp kapamada öten buzzer hepsini açtım. Yalnız kilidi açtığımda sislerle sanırım gündüz farı yanıyor nasıl oldu anlamadım. İyi mi kötü mü bilemiyorum. Buzzer ın sesi biraz kulak tırmalayıcı pek hoş değil. Mirror down olayını da açtım ama denemedim. Birazdan deniyecem inş hepsi olmuştur. Ama beni en çok üzen welcome modunun açılmaması oldu.... Ayrıca herşey yolundayken bir anda USB Library version 03.01.19 bulunamadı diye bi uyarı verdi. Diğer porta takıp options tan ayarladım oldu. Sizim başınıza da gelebilir. Ağlama sileceği ve ambians ayak altı ışıkları bizde var mı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim? Bide Emergency brake flashing via turn signals lights böyle bişi daha aktif ettim. Yorumlarınızı bekliyorum. Eksik yaptığım bişey oldunu onu da bilmiyorum. :S

Buzzer sesini merak ettim şimdi video yükleme şansın yokmu..

Buzzer sesini merak ettim şimdi video yükleme şansın yokmu..

Buzzer'ı bende sıkıldıkça değiştiriyorum, şuan 8 de :D

Hatta bi yerde ön arka aynı yapın yazmışlardı bende o yüzden aynı yaptım, oysa farklıyken daha güzel ön mü arka mı ötüyo daha iyi anlıyorsun :D

Buzzer'ı bende sıkıldıkça değiştiriyorum, şuan 8 de :D

Hatta bi yerde ön arka aynı yapın yazmışlardı bende o yüzden aynı yaptım, oysa farklıyken daha güzel ön mü arka mı ötüyo daha iyi anlıyorsun :D

buzzer sesı cok ıtıcı leonlardakı sanırımıkı uc tane secenek var sız nasıl 8 tane yaptınız farklı sesler acılıyorsa guzel olan bır tanesını secıp kullanabılırım bu sekılde kullanılmıyor

buzzer sesı cok ıtıcı leonlardakı sanırımıkı uc tane secenek var sız nasıl 8 tane yaptınız farklı sesler acılıyorsa guzel olan bır tanesını secıp kullanabılırım bu sekılde kullanılmıyor

belki daha da yukarı çıkıyordur bilemiyorum.

sanırım, (tam olarak hatırlamıyorum) 16 - Park/Steering bölümünde 10 adaptation a girim Rear buzzer frequency yi seçip değiştirebiliyorsunuz.

1-9 arası olması lazım sesler :D

Geri
Üst Alt