Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Gran Turismo 5" Sohbetleri..

bugun gun ıcınde mı oldu? cunku bırkac saat once bendede oldu acıp kapamak zorunda kaldım bu normal ınternete baglısın senın gıbı oyunu oynan bır suru ınsan var onu okudum cok boyle abuk zamanlarda oluyormus ama ılerledıkce onu yok etceklermıs ılk gun baya ınsanlar zar zor yuklemıs sen bırde sonradan yukledın o 20dakklıkı olayı :D

o oyunu yükleme olayından sonra oldu zaten yüklemeden önce hiç yapmamıştı.. :D :D
bugün değil Cumartesi yaptı 2 kere işte.. :S :S

son serıyı yapıyorum bende ama su 3 yarıstakı ferro ıle napıcam bılmıyorum namusuzun gotu bası ayrı oynuyor sınırlenıyorum yavastan 15kere falan yaptım

suana kadar 1 kere geldı guncelleme ... esas daha gelmesı gerekıyor gerızekalılar neden erteledıler merak edıyorum cok sınırlendım .... hasar yok+modıfıyede upgrade olması gereken onemlı seyler yok+araba lıstesının baya bır kısmı yok:mad::kizgin:

hasar hiç mi yok. ??
bi arabaya vurunca bişileri oynuyo vurduğun arabada ya da özellikle kartingte son hız düşüyo ama kopan parçalar vs. görmedim..gidip duvara da çakmadım arabayı hiç denemek için..

dene goruceksın okuzler gayet yapmamıs ... eskı gtde aynı bok vardı dura vurunca yavaslıyorsun ama hasar ''0''

ama lastik sıcaklıklarını gösteren alanda arabanın da maketi var o ne işe yarıyo o zaman..

hasar almışlar işte yeterli miktarda olmasa da..
M5'in tampon çıkmak üzere XKR önden arkadan çok olmasa da hasar almış..

ıkısde duruyor yol cızgısınden cıkıyorlar mı cıkmıyorlar mı onu gosterıyorlar forza kesınlıkle daha basarılı olmuıs bu konuda ınsallah bızımkkınede gelen guncellemelerle daha ıyı olucak

Geri
Üst Alt