Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Gran Turismo 5" Sohbetleri..

nooldu yahu bıraktınız mı oynamayı.. :D :D
nerdesiniz neler yaptınız ey GT5 boys..

nooldu yahu bıraktınız mı oynamayı.. :D :D
nerdesiniz neler yaptınız ey GT5 boys..

GT5 bırakılır mı :)
A spec 17 / B spec 13 ikisinde de acemi ve amatördeki yarışlar tamamlandı.Profesyonel ve Uzmanda aracı olan yarışlar tamamlandı.
Özel Etkinliklerde seviyeye göre açılan tüm yarışlar tamamlandı.Gümüş ağırlık tek tük altın :)
Lisansta B 'yi bitirmiştim akşam diğerlerine bakıcam...

dun aldım oyunu su ana kadar GT nın ustune oyun tanımıyorum ayrıca hondalar fena...

benim durum..

A Spec'te 17 B'ye hiç geçmedim daha, başlangıç ve amatör seviye hepsi altın, profesyonel'de yanlış hatırlamıyosam yarısından fazlasına katıldım 2-3 tane falan kaldı galiba onlar altın..geri kalanına daha hiç dokunmadım..special eventler'de karting'in hepsi altın, AMG'nin Nordschleife'de eski AMG ile olanlar altın, SLS AMG ile Nordschleife sonuncusu çok kassa da altın, Nascar'da advanced'e daha hiç bakmadım geri kalanı altın, önceden söylemiştim lisansların hepsi altın..

özellikle lisans I-A10.'da birinci olanın alnından öperim..sinir krizleri geçiriyodum altın yapana kadar evde onu.. :D :D

bu arada dileyen ekleyebilir beni..online yarışlar için gerekcek zaten.. :)
ycoyco..

İsteyen arkadaşlar ekleyebilir..
musstafa..

Geri
Üst Alt