Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Gran Turismo 5" Sohbetleri..

benımkılerın hepsı bronz oldugundan benım araclar sonuk kalıyor masallah nasıl bu kadar altın bende almak ısterdım

iyimiş R35 almama gerek kalmayacak o zaman.. :D :D
ki muhtemelen dolu bişidir herhalde o..

yanı onu hıc bılmıyorum ıste youtube falan denıyordu ne oldu o ıs?

Youtube'a direkt gönderme olayı diye bişi yok ama olucak herhalde daha sonradan bi ihtimal de olsa..

normal yarıslarda altın alırsın hep zaten normaller kolay bu lısanslar zor:)

normal yarıslarda altın alırsın hep zaten normaller kolay bu lısanslar zor:)

hepsi değil ama bazıları hakkaten zor kasmak gerekiyo..
göndermek istediğim 2 replay'den biri I-A10 olması lazım..16'dan kalkıp önceden bahsettiğim 1. giden Enzo'yu düzlüklerde yakalamak zaten imkansız olduğu için GT'ye mail falan atmayı düşündüm bi ara oyunda bug var falan diye..onu izlemen lazım işte.. :)
o lisans şu zamana kadar ki 7 Super Lisans'tan en az 3 kat daha zordu..

bugun gun ıcınde mı oldu? cunku bırkac saat once bendede oldu acıp kapamak zorunda kaldım bu normal ınternete baglısın senın gıbı oyunu oynan bır suru ınsan var onu okudum cok boyle abuk zamanlarda oluyormus ama ılerledıkce onu yok etceklermıs ılk gun baya ınsanlar zar zor yuklemıs sen bırde sonradan yukledın o 20dakklıkı olayı :D

Geri
Üst Alt