Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Gran Turismo 5" Sohbetleri..

ikinci elde ki araclar surekli degisir omercan. yani her seferinde ayni araclar olmayabilir.

kanka ılk defa oynamıyorum gt'yı .... bu arada eskısınden ''0'' farklı ... ben 0 araclardan bahsedıyorum bıldıgın az araba var ve 0 araclarda seat gozukmuyor

moruk sinirlenme hemen :)
bir sey diyemeyecegim valla simdilik; oyun elimde yok benim. ve herhangi bir aciklama da isitmedim daha. ama 800 kusur arac var oyunda. elbet cikar bir yerlerden :)

ılk arabamı alırken seıvyem yetmedı fr vardı ıbıza :D suan lazım oyle ucuz yollu arac ama yok etrafta 0larda seatı gec audıde 6 arac falan var onu anlamadım daha

yarın unutmiimde alayım inşallah pc kaldırır... ama söliim pis oynarım... :)

:( askerdeyken iyice uzk kalmşm ben bea püfff... afedersiniz...

bugün sonunda zaman ayırıp PS'imi meşrulaştırdım.. :D :D

kullanıcı adım.. ycoyco..
ekleyebilirsiniz.. :)

GT5'te şu zamana kadar yaptıklarım konusunda..sadece bi MX-5 aldım onunla 4-5 yarışa katıldım ardından 3-4 tane special event'lerden yaptım..ama şuan 20 tane arabam var.. :D :D
nasıl mı şöyle..geri kalan 19 tanesi lisanslardan hediye geldi Ford GT'im bile oldu.. :)
I-A'nın 10. lisansında 1. olana bi depo benzin hediye edebilirim..2.5 saat uğraştım sadece o bölüm için.. :S :S
Gallardo'yla 16. sıradan başlayıp 2 turda herkesi geçip bi de üstüne 1. giden Enzo olunca değişiyo işler..
şuan Super Lisans'a kadar hepsi altın..son lisansa daha hiç başlamadım..
A-Spec Level 13'teyim..

bu arada lisansları yaparken sevdiğim replay'leri kaydettim..
onları oynatmanın bi yolu var mı oyunun dışında. ??

Geri
Üst Alt