Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum Güncellenmesi

Serbay eline sağlık yeni tasarım gerçekten şık olmuş fakat ben bir bugla karşılaştım. Önceki sayfalarda konuşuldumu bilmiyorum ama yeni mesajlara tıkladığımda 43 konu görüyorum fakat 20 konu görünüyor. 2 ve 3 sayfa diye bir seçenek yok yada ben göremiyorum :)

Çok güzel bir hata yakalamışsın.. Bunuda not alıyorum ;)

aklıma gelen 3 şey var onların arasında senin dediğinde var :)

ek olarak..
ben mi bulamadım bilmiyorum ama yeni mesajlara tıkladıktan sonra "Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor" geri kalanını bi türlü göremedim.. :)

Aynen, yeni mesaja tıklayınca sadece tek sayfa gözüküyor? diğer yeni mesajlar yok?

.

Arkadaşlar sitemizdeki tüm hatalar giderilmiştir. Biraz can sıktı uzun uğraş verdi ama işlem tamamdır artık :d oh be rahatladım :d

Serbay eline sağlık tasarım güzel olmuş.. Video portalı çalışmıyo mu artık :) Birde smiley lar cok ufak belli olmuyor, eskiler cok iyiydi bence

Ender abi video portalı çalışıyor izin vermedim sadece onuda ayarlayayım hemen. Smiley paketinide 1 saat sonra yükleyeceğim :)

Temadaki renklerindede ufak tefek editlemeler olduğu zaman bu iş tamamdır

Emeğine sağlık serbay sağol eksik olma kardeşim yanlız bende sayfa sağ tarafa yapışık solda boşluk var ve yazıların sağ tarafta kalanlarını okuyamıyorum en alttaki çubuğu sağa çekmek zorunda kalıyorum her sayfada bu böyle işimiz var......kimden ötürü....?

1-) ekran görüntüsü koyabilirmisin abi?

2-) farklı tarayıcılar ile denedin mi ?

3-) mini notebook mu kullanıyorsun ?

miniden girince öyle yapıyor ana sayfada sağ tarafta bloglar var onların üstünde çarpı işareti var onu kapat abi sorunun düzelir.

yeni mesajların geri kalanını tekrar görebilmek iyi oldu.. :eek:key:

Geri
Üst Alt