Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum Güncellenmesi

Yiğit forumun güncellenmeye ihtiyacı vardı üzerine 9 sürüm çıkmıştı... :)

Güncelledikten sonra bir çok özellikler eklendi foruma.. Kullanuş bakımından aynı gözünüz ona alıştığı için itici geliyor olabilir sana, ayrıca bu forumda zaten sade yapıldı.

Şuanda tüm eksiklikler giderilmiştir.

peki abi teşekkür ederim.. :)

ekran 15 inch kare. Eskiden böyle bir şey yoktu. Ekran görüntüsü şirketten koyamıyorum şu anda çünkü imageshack vs sitelerin hepsi yasaklı. Kabaca sol tarafta 1,5 cm koyu gri boş alan var. Bir o kadar da ekranın sağ tarafı görünmüyor. Görmek için alttan kaydırma çubuğuyla kaydırmak gerekiyor.

Merak ettiğim bi konu var.neden fr logosu mevcut her başlığın yanında ?

AYRICA EN SON MESAJLARIN EN ÜSTTE GÖZKTÜĞÜ ESKİ SİSTEM ÇOK DAHA KULLANIŞLIYDI

ekran 15 inch kare. Eskiden böyle bir şey yoktu. Ekran görüntüsü şirketten koyamıyorum şu anda çünkü imageshack vs sitelerin hepsi yasaklı. Kabaca sol tarafta 1,5 cm koyu gri boş alan var. Bir o kadar da ekranın sağ tarafı görünmüyor. Görmek için alttan kaydırma çubuğuyla kaydırmak gerekiyor.

Senin ekrandan kaynaklanıyor o siteden değil. Söyle yapabilirsin ana sayfanın sağ tarafında bulunan blogu kapatabilirsin çarpı işaretinden bak bakalım o zaman düzelecekmi.
Merak ettiğim bi konu var.neden fr logosu mevcut her başlığın yanında ?

AYRICA EN SON MESAJLARIN EN ÜSTTE GÖZKTÜĞÜ ESKİ SİSTEM ÇOK DAHA KULLANIŞLIYDI

Onuda aktif edeyim deneyeyim bakayım nasıl olacak.

Serbay abi Allah razı olsun şu son hareketin formda beni kurtardı ohh beeeeeeee puhaha

arkadaşlar ana sayfayı bi kontrol edermisiniz :) artık sitelere girip resim yüklemenize gerek kalmadı sitemiz üzerinden yükleyebilirsiniz.

Şimdi çok güzel oldu Serbay....Herkes galiba bunu istiyordu.Son mesajların ana sayfada görünmesi...Teşekkürler.

Rica ederim. tinypic.com a direk resim yükleyebiliyoruz ana sayfamızdan ayrıca :)

emeğine sağlık şimdi çok güzel oldu...

Geri
Üst Alt