Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ESP'li ve ESP'siz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
söylediklerimin hala arkasındayım ve haddimi aşan tek kelime etmedim..
o nedenle bişileri çıkardığımı düşünmüyorum..Alman konusunda olduğu gibi..

yğido sana karsı b.. kelımesını kullanmadım yanlıs anlama ıkınıze kullandım:)

kendinizi ne sanıyosunuz anlamıyorum..
Volkan en başta kalktı ben sonda o yarışta Ayberk bilmediğin olaylar hakkında da bilmişlik taslama bari..altımdaki uçak değil ama hiç bi bi yere sığdıramadığın arabandan daha iyi değerlere sahip..kendimi gözümde büyüttüğüm de, komplekslerim de yok benim boşver sen beni kıtmış bilgim madem sana göre..engellesene artık beni ne diye cevap yazıyosun o zaman hala..ahah.. :)
Benim aracımın sahip olduğu değerleri bilmeden neden bana bilmişlik taslıyorsun? Ki aracım standart olsa bile senin aracından iyi değerlere zaten sahip. Göklere sığdıramadığım araçla yürümen için o Leon'la 200hp'leri biraz devirmen lazım (standart haliyle).
Seni engelleyip, arkamdan serbestçe konuşma zevkini sana tattırmam.
Basit bir ESP konusunda, yazdıklarımı istediğin gibi anlayıp, tekrar tekrar kışkırtıcı konular açıp kenara çekilmek ne kadar kolay değil mi?
SCW'ye yazdığın hiçbir yorumu boş olarak görmeyip, zamanı gelince susma erdemini bile sergileyecek kadar olgun değilsin. Bundan sonra benimle ilgili bir sorunun olduğu zaman özel mesaj yolunu kullan.

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

Ozan..

"Beni tanıyanlar yazsın buraya kaydırır mıyım kaydırmaz mıyım." tarz bu..
sana kalmış ne olduğu abim.. :) ;)
Ben sana söyledim. Hodri meydan. Koyarsın arabanı ortaya, kaydırır mıyım kaydıramaz mıyım beraber görürüz. Sözlerinin arkasında durabiliyorsan yapalım bir test ne dersin?

Benim aracımın sahip olduğu değerleri bilmeden neden bana bilmişlik taslıyorsun? Ki aracım standart olsa bile senin aracından iyi değerlere zaten sahip. Göklere sığdıramadığım araçla yürümen için o Leon'la 200hp'leri biraz devirmen lazım (standart haliyle).
Seni engelleyip, arkamdan serbestçe konuşma zevkini sana tattırmam.
Basit bir ESP konusunda, yazdıklarımı istediğin gibi anlayıp, tekrar tekrar kışkırtıcı konular açıp kenara çekilmek ne kadar kolay değil mi?
SCW'ye yazdığın hiçbir yorumu boş olarak görmeyip, zamanı gelince susma erdemini bile sergileyecek kadar olgun değilsin. Bundan sonra benimle ilgili bir sorunun olduğu zaman özel mesaj yolunu kullan.

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

Ben sana söyledim. Hodri meydan. Koyarsın arabanı ortaya, kaydırır mıyım kaydıramaz mıyım beraber görürüz. Sözlerinin arkasında durabiliyorsan yapalım bir test ne dersin?

iyi akşamlar NOKTA.

tartışma düzeyi başka boyutlara kaydığı için tarafımca kilitlenmiştir...

ben bugüne kadar arkadan itişli araçların ESP nin bir işe yaradığına hiç şahit olmadım... Babamın arabası E200 arkadan itiş o kdr çok kullandım yağmurda karda hafif ıslak zeminde kuru havada vs inanın hiç ama hiç faydasını görmedim.

Önden itişli arabalarda gerçekten bilhassa leonda gördüm ne kadar işe yaradığını..

hiç yakışmıyor hiç !!!
konular böyle kapatılmamalı beyler.bu noktaya taşımamalısınız tartışmaları.birbirinizin söylediği cümleleri hazımsızlıktan dolayı bu noktaya getirdikten sonra konunun kapatılıyo olması hiçmi dokunmuyor şimdi size..ben rahatsız oluyorum.bize yakışan bu değil.size yakışan bu değil.hakedilen böyle bi müdahale olmamalı sonunda...
lütfen...

sizlerde alt yapı sorunumu var nedir lan sizn birbirinizden alıp veremediğiniz ben onu yaparım sen şunu yapamadın ayberk sana ben kaç kere yazıcam özelden neyin ne olduğunu neden sen kendin gibi olmuyorsun neden gider yapıyorsun sakın cvp yazma çok ama çok sinirlendirdin beni sakın aklından bile geçirme...senden tek istediğim sadece sen ol sakın ama gider yapmayın birbirinize banlanmak sizin en kolay yolunuz olur

korayım senden özür dilerim

---------- Post added at 01:56 ---------- Previous post was at 01:55 ----------

gider yapanız varsa yazsın şimdi bu yazının altına

Öncelikle yönetimden özür dilerim.
Cezmi Abi, daha önce yaptığımız konuşmaları göz önünde bulundurarak, daha önce tartışmayı bitirmeye çalıştım. Sustum çözüm olmadı. Bir konuda tartışmaya başladık, konu bitti. Ardından aynı şeyleri tekrar alevlendirmeye çalışır gibi bu konu açıldı. Üstelik bana ithafen açıldı. Bir yere kadar susabildim. Abim, sende çok iyi biliyosun ki sözünü dinlemek için elimden geleni yaparım. Ama birisi damarıma bastı tutamadım kendimi. Kusruma bakma Cezmi Abi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt