Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Edirnekapı Şehitliği Ziyareti....

Tech dekı resımlerı tek baslık altına aldılar beyler haberınız olsun sadece foto eklıyolar o bolumde,dıger arkadaslarında cektıgı fotolar var.Bu ara scw olarak braz dagınık kaldık ama orda oldugunuzu bılmek gercekten gururlandırdı benı,herkesle tek tek konusmaya calıstım,gorusemedıgım arkadaslardan ozur dılıyorum,olabıldıgınce bu gunu daha ıyı hatırlabılmek adına sureklı foto cektım,bızlere aıt olan fotoları da yarın ayırcam neler varsa artık,bugun acelem oldugundan hepsını ekleyemedım.Gelen butun abılerıme kardeslerıme cok tesekkur edıyorum tekrardan

---------- Post added at 00:41 ---------- Previous post was at 00:36 ----------

bu arada su nette gecen haber tam anlamıyla yalan dolan,oncelılke polıs ıkaz etmedı,hatta yardımcı bıle oldugunu soyluyor organızasyonu duzenleyen arkadaslar,29 ekımde tekrar yapılcak organızasyon ıcınde polısın tuyolarının oldugunu bıle soyledıler,azerbaycan BAYRAKLARI gıbı salakca b abartmada bulunmuslar,sadece tek bır azerbaycan bayragı vardı,ayrıca bızı yapmamamız gereken bır seyı yapmısız gıbı sunan bu salak zıhnıyetı kınıyorum !!!

Mert Abi tam Cezmi ve Yılmaz Abinin yanına geldim konvoy hareketlenmeye başladı yoksa seni bulmadan gitme niyetim yoktu... =)

Mert Abi tam Cezmi ve Yılmaz Abinin yanına geldim konvoy hareketlenmeye başladı yoksa seni bulmadan gitme niyetim yoktu... =)

Senin orada olduğunu bilmek bile güzel kardeşim. Ayağına sağlık. Nasipse biz direk kendimiz gideriz kolkola olabiliriz böylece ...

Kesinlikle abicim inşallah böylesine kalabalık organizasyonlar görücez hepberaber...

can kardeşimin de söylediği gibi biz scw olarak biraz dağınık kaldık ama gerek kalabalık gerekse trafikten dolayı bu elimizde olmayan bir sebepti her ne olursa olsun ailemden birilerinin de orada olduğunu bilmek gurur verici...

Biz TÜRK kanı taşıyorsak bu dünyada herzaman farklı olacağız...

Geri
Üst Alt