Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Edirnekapı Şehitliği Ziyareti....

bak demedi deme bi sonraki org. da yine sucuk moduna bi şekilde giricen.. :D

ben de nette bi bunu buldum şimdi..

köprüde piknik keyfi bile fotolanmış.. :S :S

alperenlerin Ankara'daki eylemini gösterdiler, yeterince ses gelememiş. Sanki illede taşkınlık yapmak, zorbalık yapmak gerekiyor. Normal tepkiler kimsenin ilgisini çekemiyor, yazık.

alperenlerin Ankara'daki eylemini gösterdiler, yeterince ses gelememiş. Sanki illede taşkınlık yapmak, zorbalık yapmak gerekiyor. Normal tepkiler kimsenin ilgisini çekemiyor, yazık.

yada öyle olduğunu düşünmemzi ve taşkınlık çıkartarak işte tüm suç onların hep aynısını yapıyorlar diyerek katakulliye getirip halkı dolanırmak olmasın eas gayeleri :)

daha önce cumhuriyet mitingleri için neler yaptıklarını unutmadık.

bence bi süre tıkamak lazım köprüyü toplam 3-4dk. falan.. :)

yada öyle olduğunu düşünmemzi ve taşkınlık çıkartarak işte tüm suç onların hep aynısını yapıyorlar diyerek katakulliye getirip halkı dolanırmak olmasın eas gayeleri :)

daha önce cumhuriyet mitingleri için neler yaptıklarını unutmadık.

aldığımız nefesten şüphelenir olduk, bunu milletçe biz yaptık kendimize. Ortalamaya bakınca insanlar hakkettiklerini buluyorlar. Filler tepişiyor çimenler eziliyor.

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:49 ----------

bence bi süre tıkamak lazım köprüyü toplam 3-4dk. falan.. :)

Yiğit bugünkü organizasyonda aradan 2-3 araç çıkpta E-5in ortasında drift falan yapıp trafiği hepten kilitleyip bide taşkınlık yapıp olay çıkarsa eminim son dakka haberleri diye flash bile geçerlerdi. ama yinede olmaması bile sevindirici. Ses gtirse de getirmese de muhakkak birilerinin haberi oluyordur bunlardan. Birleşe birleşe çığ haline gelecektir, bu millet nelere engel oldu neleri başardı bunu da başaracaktır. Ben bu ülkenin nüfusuna kayıtlı olmaktan gurur duyuyorum, tüm gurur duyanları da alnından öpüyorum.

Geri
Üst Alt